SÜREKLİ TEMEL İSİMLENDİRME

eklemiş olduğum projemde perdelerimden bir tanesinde donatı ve kesme hatası alıyorum hatamı düzelttikten sonra sürekli temel raporunda sürekli temelleri kolonların arasında değilde perdelerin arasındaymış gibi gösteriyor hatayı düzeltmeden önce rapor aldığımda sürekli temellerim kolon arasında yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• ÇALIŞMA.cde
    3.7 MB · Görüntüleme: 7
P17 ve P18 subasman perdelerini birleştiriniz
1716203666797.png

TK12 ve TK13 sürekli temellerinin düğüm noktasını kolon düğüm noktasına taşıyınız
Bu şekilde tekrar analiz yaptığınızda tüm sürekli temeller raporlarda kolonlara bağlı olarak gözükmekte
1716205930650.png

Yaptığınız değişiklikler sonucu sorun tekrar ederse projenizin sorunlu halini gönderiniz.
1716207527240.png

YASİN BEY TÜM SU BASMAN PERDELERİNİ KOLONLARIN DÜĞÜM NOKTALARINA GETİRDİM UMARAIM GÖZDEN KAÇAN OLMAMIŞTIR. FAKAT P8 PERDEM DONATI HATASI VERDİĞİ İÇİN ONU DÜZELTMEK ZORUNDAYIM. P8 PERDESİNİ DÜZELTMEDEN ÖNCE İSİMLENDİRMELERDE SIKINTI YOK FAKAT P8 PERDESİNİ DÜZELTTİĞİMDE İSİMLENDİRMELER DEĞİŞİYOR. SÜREKLİ TEMELLER SANKİ PERDE ARASINDA MODELLENİYORMUŞ GİBİ OLUYOR. RAHAT OLMASI ADINA PROJEDEKİ İSİMLENDİRMELRİN HEPSİNİ DÜZELLTİM

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    106.9 KB · Görüntüleme: 8
  • 2.png
    2.png
    77.8 KB · Görüntüleme: 8
  • ÇALIŞMA 3.cde
    3.7 MB · Görüntüleme: 1
Projenizi açtığımda bahsettiğiniz sorunlar vardı Fakat tekrar analiz yaptığımda sorun düzeldi.
Yaptığınız değişikliklerden sonra tekrar analiz yaparak rapor alır mısınız.

Sorun devam ederse bilgisayarınıza uzaktan erişimle bakmak gerekebilir. Teknik destek portalına sorunuzu iletebilirsiniz.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Geri