Asmolen döşemede nasıl düşük döşeme tanımlayabilirim

Merhaba,

Asmolen döşemeli projemde katlar arası mimari uyumsuzluk olduğu için ıslak zeminlerin geldiği yerler birbirini karşılamıyor. Bu yüzden pis su tesisatı içim ıslak hacimlerin olduğu alanları düşük döşeme tanımlamak istiyorum. Tanımlayacağım yerlerde kiriş dönmek de mümkün olmuyor. (örn. düşük döşeme asmolen döşemenin ortasına denk geliyor.) Nasıl bir yol izlemeliyim. 35 cmlik döşemede -25 cmde düşük döşeme tanımlamak istiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Merhaba,

Asmolen döşemeli projemde katlar arası mimari uyumsuzluk olduğu için ıslak zeminlerin geldiği yerler birbirini karşılamıyor. Bu yüzden pis su tesisatı içim ıslak hacimlerin olduğu alanları düşük döşeme tanımlamak istiyorum. Tanımlayacağım yerlerde kiriş dönmek de mümkün olmuyor. (örn. düşük döşeme asmolen döşemenin ortasına denk geliyor.) Nasıl bir yol izlemeliyim. 35 cmlik döşemede -25 cmde düşük döşeme tanımlamak istiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
projenizi ekleyiniz. meslektaşlarımız proje üzerinden çözümlerini ve yorumlarını yapsınlar.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Merhabalar, ekliyorum

Ekli dosyalar

• ASmolen düşük döşeme.cde
    10.7 MB · Görüntüleme: 11
  • Ekran görüntüsü 2024-05-23 132317.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-23 132317.png
    149.1 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba,

Bodrum kattaki öerilere bakınız.

Ekli dosyalar

• DÜŞÜK DÖŞEME.cde
    1.8 MB · Görüntüleme: 8
Merhaba. Bildiğim kadarıyla asmolen döşemelerde düşük döşeme olan yer plak döşeme tanımlanır.

Merhaba. Bildiğim kadarıyla asmolen döşemelerde düşük döşeme olan yer plak döşeme tanımlanır.
Benim de bildiğim kadarıyla da asmolen döşemelerde düşük döşeme olan yer plak döşeme tanımlanır. mmemoğlu
kullanıcının tanımladığı da plak döşeme, benim eklediğim de plak döşeme. Ben yardım talebinde bulunmadım. Yardımınız olacaksa diğer hataları düzeltip , yardım talebinde bulunan arkadaşa dosya olarak ekleyiniz ki işe yarasın
boş laf olmasın. Size o zaman bravo derim.

Benim de bildiğim kadarıyla da asmolen döşemelerde düşük döşeme olan yer plak döşeme tanımlanır. mmemoğlu
kullanıcının tanımladığı da plak döşeme, benim eklediğim de plak döşeme. Ben yardım talebinde bulunmadım. Yardımınız olacaksa diğer hataları düzeltip , yardım talebinde bulunan arkadaşa dosya olarak ekleyiniz ki işe yarasın
boş laf olmasın. Size o zaman bravo derim.
Merhaba. Şimdi ben yol gösterdim ama bana laf sokuyorsunuz. Ben fikrimi söyledim.
Yani yorum hatalı projeyi düzelterek anlamlı mı oluyor? Buna hazırcılık olur. Bunu yapan meslektaşımın çalisarak düzeltirek son halini foruma ya da teknik desteğe yollaması gerekir. Emek harcamadan ekmek kazanılmaz. Kitapları, program kullanma kılavuzunu ve yonetmeliği inceleyerek yapması gerekir. Ben de ilk başta bilmiyordum. 1 senedir bu işle uğraşarak, çalisarak, araştirarak ve sorarak öğrendim. Daha bir yerde bunu düzeltin talebinde bulunmadım.

Geri