Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

Göreli Kat Ötelemesi Hatası

GÜNELİF

Yeni Üye
Mimari projeyi de ekledim . İnceleme şansınız varsa yardımcı olabilir misniz. Bazı kolon boyutlarını arttırdım ama mimari projeyi etkiliyor. O büyütmeleri yapmadan düzeltme şansım var mı? Modelleme kısmındaki varsa hatalarım söyleyebilir misiniz

böyle bir yapı için kolonlarınız narin, zaten hepi topu 6 kolon varken, 3 cephede ciddi sayılacak kapalı çıkmalar, 30 cm kiriş yüksekliği olan zarif! bir yapı. tüm kolonları 50/50 yapın analizi yenileyin, probleminiz kalmayacak, bu arada statiği görünce mimariye bakmadım bakmamda, bu tip yapı çözümlerinde mimar sizin kesitlerinizi kullanacak. (NOKTA)

böyle bir yapı için kolonlarınız narin, zaten hepi topu 6 kolon varken, 3 cephede ciddi sayılacak kapalı çıkmalar, 30 cm kiriş yüksekliği olan zarif! bir yapı. tüm kolonları 50/50 yapın analizi yenileyin, probleminiz kalmayacak, bu arada statiği görünce mimariye bakmadım bakmamda, bu tip yapı çözümlerinde mimar sizin kesitlerinizi kullanacak. (NOKTA)
Evet bu şekilde çözülüyor ama burada tercih edilmiyor. 70/30 50/35 60/30 65/30 şekilde çözüm isteniyor. Ben sizin dediğiniz gibi yaparsam müteahhit başka birine çizdiriyor

Geri