Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

Çatı katı piyes merdiven çevresini çözemedim

Projemde çatı katını çözümleyemiyorum. Piyes merdiven çevresini bir türlü çözemedim.
Genel manada da tasarım ile alakalı sıkıntı var gibi. Kurtaramadığım kesitler mevcut.
Daha yerinde bir tasarım öneriniz olursa da sevinirim. Gerekirse mimari proje de oynama yapılabilir...
Şimdiden Teşekkürler.

Ekli dosyalar

Projemde çatı katını çözümleyemiyorum. Piyes merdiven çevresini bir türlü çözemedim.
Genel manada da tasarım ile alakalı sıkıntı var gibi. Kurtaramadığım kesitler mevcut.
Daha yerinde bir tasarım öneriniz olursa da sevinirim. Gerekirse mimari proje de oynama yapılabilir...
Şimdiden Teşekkürler.
Dosyada mimariye uygun merdiven tipi vardır. Betonarmesi çözülmüş. Merdiven menüsünde kısmen dönel merdiven
tipleri vardır. Yedeklerseniz gerektiğinde kullanabilirsiniz. Şurası varki bu dosya üzerinde projeyi yeniden yapmanız ge-rekir.

Ekli dosyalar

Teşekkür ederim. Yalnız problem merdivenden kaynaklı değil. Genel manada sistemi çözemiyorum hatalar mevcut.
Kolonlamam yanlış olabilir. Kiriş bağlantılarım yanlış olabilir. Çözemedim işte bir türlü...

Benden bu kadar. Bodrum, zemin, ve 1. kat k41 kirişi donatı yetersiz hatası var. Başkalarından yardım alabilirsiniz. Yardımcı olacaklar direk sizinle irtibat kurarlarsa iyi olur. Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

Geri