Öğrenci Versiyonu Talebi ve Aktivasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İsmail Hakkı BESLER

Administrator

Adım 1 - Öğrenci Versiyon Talebinde Bulunma

• Öğrenci sürümü talep formunu doldurun.
  • E-mail adresinin edu uzantılı ve öğrenci sürümünü talep eden kişinin isminde olması şartı aranmaktadır.
adım 1.png
  • Email adresi uzantısı edu olmayan ve isimle örtüşmeyen başvurular dikkate alınmayacaktır.

Adım 2 - Öğrenci Versiyon Talebinin Onaylanması

• Öğrenci sürümü talebiniz doğrultusunda, talep uygunluğunun doğrulanması için o döneme ait öğrenci belgenizi sisteme eklemenizi isteyen bir mail gönderilecektir.
  • Mail de yer alan bağlantıya tıklayın. Bilgilerimi güncelle bölümüne tıklayın.
adim 2.png
  • Bilgilerinizi güncelleyerek öğrenci belgenizi sisteme yükleyin. Kaydet butonuna tıklayın.
  • Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra lisansınızın onaylanması belirli bir süre alabilir. Lisansınız onaylandığında sistem tarafından bilgilendirme amaçlı bir e-posta alacaksınız. Lütfen düzenli olarak eposta hesabınızı (spam kutusu dahil) kontrol ediniz.
  • Öğrenci versiyon talebinizin onaylandığına dair bir mail alacaksınız.
Anahtar size özel üretilmiş olup, sadece eğitim amaçlı öğrenci projelerinizin kullanımı için onay verilmiştir ve ticari amaçlarla kesinlikle kullanılamaz.

Adım 3 - Aktivasyon

• Mail de gönderilen aktivasyon programını indiriniz ve çalıştırınız.
  • Mailinizde yer alan anahtar numarasını product key satırına yazın. Activate online butonuna tıklayarak aktif hale getirin.
adim 3.png
  • Aktivasyon işlemi tamamlandığında “Product license key is successfully activated.” uyarısını alacaksınız.

adım son.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri