Örnek Proje Havuzu

Re: ideYAPI ÖRNEK RENDER PROJELERİ

Merhaba,
Metal materyal özelliklerinden örnek aşağıya yüklüyorum.(Tek doğru değer yoktur,istenilen görüntüye göre parametreler değişir.) Bu değerlere forumda bulunan örnek projelerden de ulaşabilirsiniz. Projelerin indirme linkleri aşağılarında bulunur. Bunları indirip materyallerini incelemeniz size çok yardımcı olacaktır.

Alüminyum için renk skalasından bir renk seçip gerekli ayarları yapınca etkiyi veriyor. Bunun için dokuya ihtiyacınız yok.

Materyal için
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
bu siteyi önerebilirim. İnternet arama moturuna free textures yazınca da oldukça materyal çıkıyor.

Ekli dosyalar

• 111.jpg
    111.jpg
    122.5 KB · Görüntüleme: 24,954
  • 222.jpg
    222.jpg
    129 KB · Görüntüleme: 24,952

İdecad render ile alakalı ders hazırlarsanız çok sevinirim. Çünkü hiçbir yerde döküman bulamyoruz.

Render ile ilgili döküman forum sayfamızda bulunmaktadır:

Buna ek olarak,yine forumda bulunan örnek render projelerini indirip inceleyebilir,render denemeleri yapabilirsiniz.

Ayrıca, İstanbul ofisimizde Render eğitimleri verilmektedir. İstanbul ofisimizi arayıp bilgi edinebilirsiniz.

Re: SAHNE 9 - DIŞ MEKAN 1

merhaba,bende idecad den sahne yapma ve animasyon yapma hakkında çalışmalar yapmaya başladım.
sahneye başka konutlar nasıl ekleyebilirim.

Re: SAHNE 9 - DIŞ MEKAN 1

merveglslr:21of5qxh' Alıntı:

merhaba,bende idecad den sahne yapma ve animasyon yapma hakkında çalışmalar yapmaya başladım.
sahneye başka konutlar nasıl ekleyebilirim.

öncelikle kolay gelsin benimde takıldığım bir konuydu bu bana fikir verdi belki yardımcı olur

Lütfen renkli kat planı anlatımı videosu ve render alınabilecek bir örnek paylaşır mısınız? Idecad 10 versiyonunda Çok ciddi sorunlar yaşıyorum ve herhangi bir cevabı forumda bulamadım. Şimdiden teşekkür ederim...

Geri