İDE DOSYASI AUTOCAD'DE KASMA SORUNU

bilginbilgin

Yeni Üye
Herkese selamlar.Destek hattına yazdım ama ne yazık ki destek alamadım.İde dosyamı autocade export ettiğim zaman bilgisayarım inanılmaz kasıyor.Ben bir şekilde hallettim ama yapı denetim hiç bir şekilde işlem yapamadığını line komutu dahi 1-2 dakikasını aldığını söylüyor.Daha önce başına gelen ve çözüm önerisi olan vardır umuyorum.Şimdiden çok teşekkürler iyi çalışmalar.

Herkese selamlar.Destek hattına yazdım ama ne yazık ki destek alamadım.İde dosyamı autocade export ettiğim zaman bilgisayarım inanılmaz kasıyor.Ben bir şekilde hallettim ama yapı denetim hiç bir şekilde işlem yapamadığını line komutu dahi 1-2 dakikasını aldığını söylüyor.Daha önce başına gelen ve çözüm önerisi olan vardır umuyorum.Şimdiden çok teşekkürler iyi çalışmalar
Autocade aktarılacak şekilde düzenlenmiş ide dosyasını eklerseniz bakarız.

Son düzenleme:
B
Herkese selamlar.Destek hattına yazdım ama ne yazık ki destek alamadım.İde dosyamı autocade export ettiğim zaman bilgisayarım inanılmaz kasıyor.Ben bir şekilde hallettim ama yapı denetim hiç bir şekilde işlem yapamadığını line komutu dahi 1-2 dakikasını aldığını söylüyor.Daha önce başına gelen ve çözüm önerisi olan vardır umuyorum.Şimdiden çok teşekkürler iyi çalışmalar.
Bunun gibi bir problem bende yaşamıştım. Sıkıntı mimariden alınan vaziyet planı yalıtım gibi autocadten import edilen dosyalardandı

B

Bunun gibi bir problem bende yaşamıştım. Sıkıntı mimariden alınan vaziyet planı yalıtım gibi autocadten import edilen dosyalardandı
sayın puncover. mesajınızın muhatabı ben değil. bilginbilgin isimli proje sahibidir. bense ide dosyasını eklerseniz inceleriz diye yazdım bukadar. adres yanlışlığı var.

Sayın Tezel bey. Başta bilginbibilgin isimli proje sahibi destek itemiş. Ben de hemen altına ide dosyasını eklerseniz ince-
leriz yazmışım. Siz bana mesaj göndermişsiniz ilgilisine göndercekken (zararı yok)
Sayın "sayim2828" Forumda yukarıdaki gibi sizin yazınızdan alıntı yapılarak bir cevap verilmediyse, verilen cevap size değil genelde ilk soru yazan kişiye yazılmıştır.
Cevabım size değildi. Buna benzer yazılarınızı gördüm bu duruma istinaden bilgi vermek istedim.
Uzamış olan konularda muhabın karışmaması için alıntı yapılarak cevap verilmesi uygun olur. Ama tek konu üzerinden devam eden forum konularda genelde alıntı yapılmaz ve sizin yazdığınız cevabın altına başka kullanıcılarımız ilk soru soran kullanıcımıza cevap vermek isteye bilir.
Forum yazışmalarında genel işleyişi bu şekildedir.
Forumda yazılan mesajlar size rahatsız edici şekilde mail bildirimi olarak geliyorsa forum tercihlerinizi gözden geçiriniz
1719838609932.png

Yasin bey yardım sayfasını inceleyip önerilen hepsini uyguladıktan sonra forumda konu açtım zaten.Ne yazık ki işe yaramadı.Destek hattı cevap verildi.Yazıp konuyu kapattı ama çözüme ulaştıramadım halen.Export ederken parçalayarak kaydedince çok daha az kasıyor bilgisayarım.En azından şuan elimde ki projeyi bir şekilde bitirmeye uğraşıyorum sonrasında üzerine düşeceğim.

Geri