3D ekran siyah olarak açılıyor

eissenhover

Etkin Üye
Merhabalar, demo yazılımda bir sorun yaşamazken lisanslı yazılımı açtığımda 3D ekran siyah olarak açılıyor, mauseyi üzerine götürüp yuvarlağına basınca görüntü geliyor, görüntü yanıp sönüyor, yani tarif edemiyorum ama bir sorun var, silip yükledim yine devam ediyor, sebebi ne olabilir acaba, çözüm nedir

Re: Ekran Sorunu

eissenhover:d7t8qqtk' Alıntı:
Merhabalar, demo yazılımda bir sorun yaşamazken lisanslı yazılımı açtığımda 3D ekran siyah olarak açılıyor, mauseyi üzerine götürüp yuvarlağına basınca görüntü geliyor, görüntü yanıp sönüyor, yani tarif edemiyorum ama bir sorun var, silip yükledim yine devam ediyor, sebebi ne olabilir acaba, çözüm nedir

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

merhaba, bende ikona sağ tık yapıca grafik işlemcisine dair bie seçenek gelmiyor ve sorun hala devam etmekte.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    77.7 KB · Görüntüleme: 682
eissenhover":1m85q4h1' Alıntı:
merhaba, bende ikona sağ tık yapıca grafik işlemcisine dair bie seçenek gelmiyor ve sorun hala devam etmekte.
Merhaba,
Denetim Masası/Aygıt Yöneticisi/Görüntü Bağdaştırıcıları bölümünde Ekran kartınızın durumunu kontrol ediniz.
Burada open destekli bir ekran kartı görüyorsanız, kartınızın driver ı yüklü olmayabilir.
Bir notebook kullanıyorsanız ve bu bölümde tek ekran kartı görüyorsanız, bilgisayarınızda open GL destekli bir ekran kartı olmayabilir.

Ekli dosyalar

• ekrankartı.png
    ekrankartı.png
    114.4 KB · Görüntüleme: 632
eissenhover":2yh94ujg' Alıntı:
Merhaba,
Demo ile lisanslı program arasında bir fark yoktur. Lisanslı versiyonda sorun yaşadığınız proje dosyasını demo sürümünde açmayı deneyiniz. Demoda sorun yaşamıyorsanız Bursa ofisimize iletişim bilgilerinizi bırakınız. Gün içinde bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayarak sorununuzu inceleyelim.

Geri