8.5 Güncelleme DLL Bulunamadı hatası nasıl giderilir

Medeniyetmuhendisi":8b08al9b' Alıntı:
Kurulumları yaptım ancak yine aynı hatayı alıyorum. Programı kaldırıp tekrar kurmak bir işe yarar mı ?
En iyisi pazartesi Hakan bey ile uzaktan erişimle irtibat kurun. Bilgisayarınıza baksın.

Teamviewer 8 veriyonunu kurarak Bursa ofisimizi arayıp uzaktan erişim aracıyla birebir yardım alabilirsiniz.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Tel:0 224 220 67 17

Ismail Hakki Besler":25nhgvii' Alıntı:
Medeniyetmuhendisi":25nhgvii' Alıntı:
Kurulumları yaptım ancak yine aynı hatayı alıyorum. Programı kaldırıp tekrar kurmak bir işe yarar mı ?
En iyisi pazartesi Hakan bey ile uzaktan erişimle irtibat kurun. Bilgisayarınıza baksın.

Teamviewer 8 veriyonunu kurarak Bursa ofisimizi arayıp uzaktan erişim aracıyla birebir yardım alabilirsiniz.

peki teşekkür ederim

omarturgut:adlg0cih' Alıntı:
Ismail Hakki Besler:adlg0cih' Alıntı:
Bu problem Microsoft ile ilgili
BU PROBLEM MİCROSOFT İLE İLGİLİ İSE BENİM NE YAPMAM LAZIM. MİCROSOFT U MU ARAYAYIM?. BİR TAVSİYENİZ YOK MU?
Forumda bu konuyla ilgili bazi öneriler var.

Microsoft sitesinde bazı öneriler var

Bu sayfadan alıntı:
Desteklenen İşletim Sistemleri
Windows 10 ; Windows 7 Service Pack 1; Windows 8; Windows 8.1; Windows Server 2003 Service Pack 2; Windows Server 2008 R2 SP1; Windows Server 2008 Service Pack 2; Windows Server 2012; Windows Vista Service Pack 2; Windows XP Service Pack 3
İşletim Sistemi desteği hakkında ek bilgiler için bkz. Visual Studio 2015 Uyumluluk sayfası. Donanım Gereksinimleri:
1,6 GHz veya daha hızlı işlemci
1 GB RAM (sanal makinede çalıştırılıyorsa 1,5 GB)
50 MB kullanılabilir sabit disk alanı
5400 RPM sabit sürücü

Eğer çozemezseniz Teamviewer 8 veriyonunu kurarak Bursa ofisimizi arayıp uzaktan erişim aracıyla birebir yardım alabilirsiniz.

Geri