Açtığım konu neden cevaplara kapatıldı? idecad beni şaşırtıyor.

ganymede

Etkin Üye
Açtığım konu neden cevaplara kapatıldı? ''lafla anlatana kadar projeyi yükle'' diyerek terslendikten bununla karşılaşmak iyi olmadı. İdecad çok değişmiş, artık beni şaşırtıyor.

Şu sebeple kapatıldı: foruma projenizi cde olarak israrla yüklemediğiniz için cevaplara kapatıldı.

'lafla anlatana kadar projeyi yükle''
Demedim ve bu cumleyi kullanmadım.

"Bunları lafla anlatmak yerine projenizi ekleyin." diye cevap verdim. Bunu da arkadaşların size iki defa proje yüklemenizi hatırlattıkldan sonra dedim. Gene de bunu bir tersleme saydıysanız maksadım terslemek değil cde proje yüklenmeden yardımcı olamayabileceğimiz idi.

Kapatılan Başlık :

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Foruma cde olarak proje yüklenmediği sürece destek verilmeyecek. Israrla proje yüklenmezse başlık kilitlenecek.
Başka başlık açarak ve cde yükleyerek soru sorabilirsiniz doğal olarak.
Ayrıca foruma proje göndermek istemeyebilirsiniz. Bu durumda ideyapı portaldan teknik detek talebinde bulunabilirsiniz.

Projeyi yüklememi istedikten sonra yanıtınızı ''cde olarak'' şeklinde değiştirmişsiniz. İlk yanıtınızda bu yazmıyordu. Ben böyle bir şart olduğunu bilsem elbette öyle yapardım. Israr etmedim. Konu şuan benim için kapandı. Yüksek alakanız için teşekkürler.

Geri