ACİLL sentinel key not found (h007) hatası

farukborak

Yeni Üye
kısa bi süre önce pc ye format attık ide6 nın dosyası komple silindi forumdan yardım alarak ide 7 yi kurdum ve anahtarı taktım iki gün arızasız çalıştı fakat şimdi anahtar takılı ışık yanıyo yinede başlıktaki hatayi veriyo anahtarı takmadığımda verdiği uyarı bu sanırım bununla ilgili bi çözüm varmıdır acaba sabaha üç boyutlu çizim yetiştirmem lazım acilinden yardımlarınızı ekliyorum.

ii çalışmalar teşekkürler.

farukborak":32rv7kdr' Alıntı:
kısa bi süre önce pc ye format attık ide6 nın dosyası komple silindi forumdan yardım alarak ide 7 yi kurdum ve anahtarı taktım iki gün arızasız çalıştı fakat şimdi anahtar takılı ışık yanıyo yinede başlıktaki hatayi veriyo anahtarı takmadığımda verdiği uyarı bu sanırım bununla ilgili bi çözüm varmıdır acaba sabaha üç boyutlu çizim yetiştirmem lazım acilinden yardımlarınızı ekliyorum.

ii çalışmalar teşekkürler.

Merhaba,

Büyük ihtimalle kilidiniz bozulmuş. Bursa ofisten bize ulaşın, uzaktan erişimle bilgisayarınıza bağlanıp probleme bakalım. Kilit bozulmuşsa, maliyeti karşılığında kilidi değiştiriyoruz. Bunun için de kilidi bize göndermeniz gerekiyor. Ama önce bilgisayarınızda probleme bir bakalım...

09.00 - 18.00, tel: 224 220 67 17

idecad 7 statik programını demo olarak ilk defa kurdum. Ama açılmadan sentinel key uyarısı alıyorum? Ne yapmak lazım?

Geri