Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

Ampatmanlı tekil temel

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Nur08
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Betonarme kolon altına ampatmanlı bir temel tanımlamak istiyorsanız, bunu iki taraftan konsol sürekli temel olarak da tanımlayabilirsiniz.
Bu iki konsol temeli, değiştir/konsollar komutuyla, "konsol değil" seçeneğini işaretleyerek çizimlerini alabilirsiniz.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
1661933741331.png

Betonarme kolon altına ampatmanlı bir temel tanımlamak istiyorsanız, bunu iki taraftan konsol sürekli temel olarak da tanımlayabilirsiniz.
Bu iki konsol temeli, değiştir/konsollar komutuyla, "konsol değil" seçeneğini işaretleyerek çizimlerini alabilirsiniz.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
Ekli dosyayı görüntüle 26921
Bu da bir seçenek de ben aslında şunu sormak istiyorum. 100*100*70 boyutlarında tekil temel üzerine kolon atmak yerine sürekli temeli bu boyutlarda (100*50*70) 30 cm ampatmanlı yapıp tanımlasam yanlış bir kullanım olur mu?

Bu da bir seçenek de ben aslında şunu sormak istiyorum. 100*100*70 boyutlarında tekil temel üzerine kolon atmak yerine sürekli temeli bu boyutlarda (100*50*70) 30 cm ampatmanlı yapıp tanımlasam yanlış bir kullanım olur mu?
Eğer çelik kolon altında temel yapılmak isteniyorsa, çelik kolonun altına, betonarme kolon tanımlanması gerekir.
Betonarme kolon altına da sürekli temel tanımlanabilir.

Geri