Analiz Sırasında Dosya Kapanıyor

damlaozgur

Etkin Üye
Merhabalar büyük bir çelik depo tasarlıyorum fakat analiz sırasında kapanıyor ya da 3 saat gibi bir süre de analiz alıyor. Bilgisayar donanımında bir sıkıntı yok ama problemi de çözemiyorum. Özellikle birleşimeri ve kaplamayı sildim tekrar modelledim ama sorun devam etmekte. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. bir de ekran görüntüsü aldığım yeri nasıl çözebilirim açıklık büyük kolon da koyamıyorum çapraz ve aşık modellemesini yapamadım. Fikir verebilirseniz çok memnun olurum.

Ekli dosyalar

• 1711207143465.png
    1711207143465.png
    475.9 KB · Görüntüleme: 26
  • çelik depo.cde
    8.8 MB · Görüntüleme: 6
Merhabalar büyük bir çelik depo tasarlıyorum fakat analiz sırasında kapanıyor ya da 3 saat gibi bir süre de analiz alıyor. Bilgisayar donanımında bir sıkıntı yok ama problemi de çözemiyorum. Özellikle birleşimeri ve kaplamayı sildim tekrar modelledim ama sorun devam etmekte. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. bir de ekran görüntüsü aldığım yeri nasıl çözebilirim açıklık büyük kolon da koyamıyorum çapraz ve aşık modellemesini yapamadım. Fikir verebilirseniz çok memnun olurum.
Merhaba. Program üzerinden model hakkında yorumum yok. Bahsettiğiniz geniş yer ekteki yeşil ile belirttiğim yer ise (yazıyla neresi olduğunu pek iyi anlamadım) sarı kenarlı dikdörtgen içine aldığım kirişleri makasa çevirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Resim.png
    Resim.png
    465.5 KB · Görüntüleme: 20
Geri