Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

ASANSÖR PERDELERİMDE KESME HATASI GİDEREMİYORUM

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan fundasude
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhabalar öncelikle, herkese hayırlı günler ve işlerinde kolaylıklar dilerim.
Kademeli temelli bir proje radye temeller var ve büyük bir perde grubu. yani o kadar uğraştım ki tutması için hesapların donatı kalınlık etriye başlık donatı çapı
olmuyor olmuyor birşey atlıyor muyum görümüyorum ama şu olumsuzluğu gideremedim.
Sayın yetkililerin bu konuda diğer başlıklardaki tavsiyelerine de uyuyorum. kafama takılanlar var mesela
*Acaba bodrum perde düğüm noktalarında mı hatam var yanlış mı birleşim yaptım (gerçi bodrum sıkıntısı yoktu fakat bodrumda üst kata devam eden perdelerim var onlar için projgram otomatik kabulünü yapıyormu? yani tüm kata devam eden /etmeyen)
*perdeleri grup yapıp çözdüm
*radye temeli her katın kendinde tanımlamıştım ilk baştan hata verdi sürekli ama ikisini de bodrumda tanımlayıp çözünce( kot vererek) hata vermedi :)
*kolonlarımdan bazılarında B HATALARIMI ebat ve kaçıklıkla oynayarak düzelttim.
Ama bu perde hatası K AS- , donatı seçimlerimi de göreceksiniz az da değil beton c35. perdeyi daha da kalın yapamıyoruum büyütemiyorum.
rica etsem bir yol gösterebilr misiniz.
(2 adet ekledim proje çünkü bi asansor grup perdeli uğraştım bir de komple merdiven asn. grup perdeli uğraştım.)

Ekli dosyalar

malesef b 1 düzensizliği de oluşuyor önceden yoktu lütfen yetkililer yardıma ihtiyacımvar fikirlerinize
yok mu başka yorumda bulunacak

Geri