Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

Asansör kuyusu sorunu

merhaba buraya asansör kuyusunu giremiyorum sanırım kenarında ki L perdeden olduğunun düşünüyorum ancak çözümü bulamadım asansör kuyusunun kotu 4.05 olacak eke dosyayı atıyorum lütfen bakıp sorunun ne olduğunu söyler misiniz ?

-Asansör çukuru model üzerinde gösterilecekse temeli radye kenarları ile bölerek modellenmesi uygun olur. (webinar linkinde 10.40 dk. dan itibaren izlenebilir)
asansör kuyusunun modele dahil edilmesi temel ve taşıyıcı elemanlarla bağlantılarını ve buna bağlı olarak analiz sonuçlarını etkiler.

-Asansör kuyusu genel olarak uygulamada radye kalınlığında ve radye ile birlikte yapılır. Bu sebeple asansör kuyusunun projede tanımlanmadan radye temelin düz olarak modellenmesini kuyu detaylarının çizimlere eklenmesini öneririz. Asansör çukuru örnek detay çizimi aşağıdaki linkte blk uzantılı dosyada mevcuttur. “Dosyadan yapıştır” komutunu kullanarak çiizmi projeye yerleştirebilir ve inceleyebilirsiniz.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

-P19 'un sol, perdesi sol, K63 kirişinin sağ düğüm noktasını P60'ın düğüm noktası ile aynı değil.
1694414700860.png

Geri