V11.11 Yayınlandı. İndirmek için Tıklayınız

cannot access hasp key bl

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Starium
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Starium

Yeni Üye
İlk kez form da yazmanın heyecanı ile...
Herkese selam diyerek başlamak istedim.
Daha önce gönderilen mesajların hepsine göz attım.
HİÇ ÜŞENMEDİM!!!
Özene bezene aldığım laptopıma programlarımı yükledim.Ver. 5.511 çalıştırdım.Bir sorun çıkmadı.
Ver. 6.0055'i çalıştırmak istediğimde program açılışta bir hata mesajı verdi.
Karşılaştığım sorun önce bana basit geldi.Nasıl olsa hallederim rahatlığı ile hasp driverını yükledim.
Programı yeniden çalıştırmayı denedim.Sorun devam edince formda ki vista problemi başlıklarına
bir çözüm bulurum düşüncesiyle tekrar göz attım.Sanırım benim mesajım ORJİNAL!!!

"cannot access hasp key bl"

Sorunun çözümü için umarım yukardaki mesaj yeterlidir.(Sorun basitmiş gibi görünüyor!!! :))
İlerde daha teknik konularda da formda yazışmak dileği ile teknik servisteki ve arge deki arkadaşlara
ve formun tüm müdavimlerine sevgilerimi iletiyorum...

driver sorunu gibi geldi bana
hasp srm de boyle bir sorun duymamıştım daha once

Sorununuz dungle USB kilit ile alakalı gibi gorunuyor. XP veya widows 2000 e kurup aynı kilitle bakın bakalım. Veya bir arkadaşınızın kilidini takın laptopa.
Olmadı ideYAPI teknik servisini arayın. %99 kilit problemi bence. Programların Vista uzerinde gayet güzel çalışıyorlar. Proghram demosunu vistaya kurup bir deneyin bakalım. Kolay gelsin.

Merhabalar

Bu hata kilidinizdeki donanımsal bir sorunu tanımlıyor. Kilidiniz ani elektrik kesintisi , voltaj artışı gibi sorunlardan dolayı hasar görmüş olabilir.
Bursa Merkez ofisimizle irtibata geçerek, kilit değişimi yapmanız gerekmektedir.

İyi çalışmalar.

Geri