Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

döşeme max. çekme sağlanmadı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mertmen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mertmen

Etkin Üye
merhabalar. Projemde döşememde max. çekme gerilmesi kontrolü sağlanamadım uyarısı alıyorum yardımcı olur musunuz? Projem ektedir. Teşekkür ederim..

Ekli dosyalar

ünver bey bodrum katta isimlendirme yapıp kalıp planı aldığımda isimlendirmeler değişiyor bunun sebebi nedir? Mesela 2 ve 1 rakamları ekleniyor yardımcı olur musunuz bu konuda ?

Ekli dosyalar

Bodrum kattaki döşemeleri siliniz. Döşeme boşluğunu döşeme kenarı ile oluşturun. Büyük döşeme boşluklarında döşeme boşluğu komutu yerine döşeme kenarı ile sınır belirlemeniz daha uygun olacaktır.
Önceki modelde hata olduğu için birden fazla diyafram tespit edilmiş ve diyafram numaraları obje isimlerine eklenmiştir
1700565848457.png

Bodrum kattaki döşemeleri siliniz. Döşeme boşluğunu döşeme kenarı ile oluşturun. Büyük döşeme boşluklarında döşeme boşluğu komutu yerine döşeme kenarı ile sınır belirlemeniz daha uygun olacaktır.
Önceki modelde hata olduğu için birden fazla diyafram tespit edilmiş ve diyafram numaraları obje isimlerine eklenmiştir
Ekli dosyayı görüntüle 39303
Yasin bey dediğiniz gibi yaptım ama isimlendirmede hata alıyorum hala. Size zahmet bakar mısınız tekrardan

Ekli dosyalar

• ideCAD Statik - villa mantar.ide10 - 103-5 E-F-G-H - [BODRUM KAT Kalıp Planı] 21.11.2023 15_24...png
    ideCAD Statik - villa mantar.ide10 - 103-5 E-F-G-H - [BODRUM KAT Kalıp Planı] 21.11.2023 15_24...png
    377.5 KB · Görüntüleme: 8
Geri