Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

düğüm noktası hatası

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan WEST
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Proje analiz durumu penceresinde "Sistem çözülemiyor" hatasına sebep olan düğüm noktasının koordinatları veriliyor. (Ayrıca perspektif penceresinde de kırmızı ok ile gösteriliyor). Bu koordinatlar incelendiğinde sorunun merdivenlerle ilgili olduğu anlaşılıyor.

1646837747560.png
Merdiven kolları birbirine bağlanmıyor.

1646837816691.png

yardımcı olabilirseniz sevinirim. performans analizi yaparken aynı şekilde düğüm noktası hatası alıyorum. fakat bulamadım koordinatlar bina dışında çıkıyor.

Ekli dosyalar

Merdiven aynı şekilde bağlanmıyor ise komple sil merdivenini tekrar oluştur daha sonra merdivenini nesnetledikten sonra katlara kopyala düzeliyor

yardımcı olabilirseniz sevinirim. performans analizi yaparken aynı şekilde düğüm noktası hatası alıyorum. fakat bulamadım koordinatlar bina dışında çıkıyor.
geometri hatalarından düzeltilebilecek olanları düzeltiniz,
kolon, kiriş, perde de mevcut donatıları girip ds ile sabitleyerek performans hesabı yaptırınız.

MERHABALAR ÜNVER HOCAM
sürekli temelin her birine gelen toplam yükü nasıl öğreniriz jeofizikçi talep etti yardımcı olursanız çok sevinirim çok acil bir konu

Analizde hata oluşturan nokta 3B ekranda kırmızı ok ile gösterilmektedir. Merdivenden dolayı hata alıyorsunuz.
Merdiveni sildiğinizde analiz tamamlanmakta.
Merdiveni farklı şekilde modelleyerek sonunu çözebilirsiniz.
1713777921096.png

Geri