Dosyadan yapıştırmak isteyince program çalışmayı durduruyor

kemal özkan

Yeni Üye
03.09.2017 tarihinde windows 10 güncellemesi yuükledim. akabinde program kilidi sentinel key not found hatası verdi. kilidin sürücüsünü tekrar yükledim ve sorun çözüldü. ancak şimdi bir sorunum var. dosyadan yapıştır komutunu verip dosyayı seçtiğimde program kendini kapatıyor. programı defalarca silip yeniden yükledim. programdata klasöründeki ide dosyalarını silip tekrar yükleme denemesi yaptım. her defasında aynı sorunla karşılaştım. windows 7 kurulu bilgisayarımda sorunsuz çalışıyor. ancak windows 10 da son güncellemeden sonra bu sorun oluştu. uyumluluk seçimi yaptığımda program açılışı ve çalışması aşırı yavaşlayıp çalışılmaz bir hal alıyor. sorun düzeliyor ancak çalışmak mümkün olmuyor. program aşırı yavaşlıyor ve donmalar oluyor.
konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.
iyi çalışmalar.

Re: dosyadan yapıştırmak isteyince program çalışmayı durduru

kemal özkan":3lddzs2t' Alıntı:
03.09.2017 tarihinde windows 10 güncellemesi yuükledim. akabinde program kilidi sentinel key not found hatası verdi. kilidin sürücüsünü tekrar yükledim ve sorun çözüldü. ancak şimdi bir sorunum var. dosyadan yapıştır komutunu verip dosyayı seçtiğimde program kendini kapatıyor. programı defalarca silip yeniden yükledim. programdata klasöründeki ide dosyalarını silip tekrar yükleme denemesi yaptım. her defasında aynı sorunla karşılaştım. windows 7 kurulu bilgisayarımda sorunsuz çalışıyor. ancak windows 10 da son güncellemeden sonra bu sorun oluştu. uyumluluk seçimi yaptığımda program açılışı ve çalışması aşırı yavaşlayıp çalışılmaz bir hal alıyor. sorun düzeliyor ancak çalışmak mümkün olmuyor. program aşırı yavaşlıyor ve donmalar oluyor.
konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.
iyi çalışmalar.
Merhaba,

Bu sorunu Ver 7.022 de yaşıyorsanız, "Dosyadan yapıştır" komutunu tıkladığınızda açılan diyalogda "Ön görüntü" satırındaki işaretini kaldırınız. Daha sonra dosyayı seçip, açabilirsiniz.

Eğer sorunu Ver 8.62 sürümünde yaşıyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan teamviewer programını kurup bizi arayın. Bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayarak sorunu inceleyelim.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

İyi çalışmalar

Ekli dosyalar

• blok.png
    blok.png
    52.1 KB · Görüntüleme: 1,318
Re: dosyadan yapıştırmak isteyince program çalışmayı durduru

evet versiyon 7.022 de yaşıyordum. sorun çözüldü. teşekkür ederim. iyi çalışmalar dilerim.

Geri