V11.11 Yayınlandı. İndirmek için Tıklayınız

dwg export edemıyorum

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan dester
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

dester

Üye
ıde 6.055 kullanıcısıyım. baska bılgısayarda 6.1 versıyonun beta surumunu kurdum. herseyı yapabılmeme ragmen autocad export ederken yanılmıyorsam ınvaıld key gıbı bısey yazıyor pencere ıcınden. bu konuyla ılgılı yardımlarınızı beklıyorum. tesekkurler

dester":2hyqihxw' Alıntı:
ıde 6.055 kullanıcısıyım. baska bılgısayarda 6.1 versıyonun beta surumunu kurdum. herseyı yapabılmeme ragmen autocad export ederken yanılmıyorsam ınvaıld key gıbı bısey yazıyor pencere ıcınden. bu konuyla ılgılı yardımlarınızı beklıyorum. tesekkurler

Merhaba

Bu durum projenize özel farklı durumlardan kaynaklı olabilir. Tüm çizimleri patlatarak DWG export yapmayı deniyebilirsiniz.
ve projenizi eklerseniz yardımcı olmaya çalışırım.
Diğer bir önerim ise ideForumda 6.01 BETA 1 tam CD içeriğini indirerek tekrar kurulum yapmanız. Kurulum yaparken ideCAD programlarının kapalı olduğundan emin olun

İyi çalışmalar.

Merhaba,

1. Çizimin "hepsini" seçin.
2. "Değiştir/Obje parçala" tıklayın.
3. Seçenekten "hepsini parçala" seçin.
4. Sonra dwg export yapın, böylece key not found mesajı ile karşılaşmayacaksınız.

ILGINIZE tesekkur ederım fakat bır oncekı versıyonda bu dedıkklerınızı yapmadan yapıyordum sorun cıkmıyordu. umarım betadan sonrakı versıyondada eskısı gıbı olur. ıyı calısmlaar

iki boyutlu çizimlerden dwg veya dxf alamıyorum, ama pafta düzenlemesi yaptıktan sonra paftadan dwg ve dxf alabiliyorum. aşagıdaki mesajı veriyor nedendir.

İbrahim Bey merhaba

Bir kaç mesaj önce yazdığım gibi tüm çizimi obje parçala ile parçalayın sonra dwg olarak aktarın.

hakan bey merhaba.
Zaten o projeyi dediğiniz gibi yaptım. bu ayrı birşey örneğin kalıp planını aldıktan sonra direk dwg veya dxf almak istediğimde bana '' key not found '' iletisi veriyor, ama kalıp planını paftaya yapıştırdığımda ise dwg veya dxf alabiliyorum. sıkıntı burada . ama bu 6.01beta1 tam sürümü indirdikten sonra başladı daha önce yükseltme yapmıştım orda dwg veya dxf alabiliyordum sadece fi sorunu vardı. 6.0055 i ve yükseltmeyi kaldırınca bu problem oldu. Belkidi benim bilgisayardadır. yılbaşı yoğunluğunu atayım iyice incelerim. sizlere kolay gelsin. burada forumdaki tüm arkadaşların yeni yılını kutlarım.

Geri