Ege ve Orta Anadolu Bölgesinde Röleve, İde Model İhtiyacı

suatyy

Etkin Üye
Arkadaşlar aşağıdaki illerde yapacağımız Güçlendirme Proje işi için ilgili illerden röleve ve modelleme çalışması ihtiyacımız vardır.

İzmir, Aydın, Muğla, Uşak, Denizli, Kastamonu, Çankırı, Çorum, Sinop, Samsun, Amasya, Yozgat, Kırıkkale, Kırşehir
İl Merkezi ve İlçelerinde Röleve alacak, İdemimari veya İdestatikte modelleme yapacak Mühendis, Teknik ofis yetkilileri irtibata geçebilir mi?
Suat Yıldırım: 0 216 576 6512-15 syildirim@promerengineering.com.tr

Arkadaşlar aşağıdaki illerde yapacağımız Güçlendirme Proje işi için ilgili illerden röleve ve modelleme çalışması ihtiyacımız vardır.

İzmir, Aydın, Muğla, Uşak, Denizli, Kastamonu, Çankırı, Çorum, Sinop, Samsun, Amasya, Yozgat, Kırıkkale, Kırşehir
İl Merkezi ve İlçelerinde Röleve alacak, İdemimari veya İdestatikte modelleme yapacak Mühendis, Teknik ofis yetkilileri irtibata geçebilir mi?
MERHABA.. ANKARADA BULUNUYORUM.. 1999 YILINDAN BERİ İDESTATİK-İDEMİMARİ-İDEÇELİK KULLANICISIYIM.. İNŞAAT MÜHENDİSİYİM.. KURUMSAL İHALELERDE DAHİL PROFESYONEL ANLAMDA MİMARİDE ÇİZEBİLİYORUM.. SON VERSİYON KİLİTLERİM VAR.. MİMARİ-STATİK-ÇELİK TÜM UYGULAMA PROJELERİ-3 BOYUT GÖRSELLEŞTİRME VE YAKLAŞIK MALİYET İŞLERİNİZE DIŞARIDAN TALİBİM.
MUSTAFA ÇİFTÇİ - İNŞAAT MÜHENDİSİ
0-531-680 00 80
mustava06@hotmail.com

Çorum, Yozgat ve Kırıkkalede olacak projelerinize talibim, Ankara'da ikamet ediyorum, Autocad, İdestatik ve 3dsmax 3 boyut görselleştirme kullanıyorum. 22 yıllık inşaat mühendisiyim.
Atilla KONUŞ
TEL: 0533 230 23 30
atillakonus@gmail.com

MERHABA SUAT BEY,

KAMU KURUMLARINA OKUL VE RESMİ DAİRELERE GÜÇLENDİRME PROJELERİ

VE İHALE DOSYALARI HAZIRLADIM .TECRÜBEM MEVCUTTUR.

İDECAD STATİK BETONARME+ ÇELİK

İDECAD MİMARİ GÜNCEL VERSİYON

AMP KURUMSAL YAKLAŞIK MALİYET LİSANSLI PROGRAMLARINA SAHİBİM.

İSTENİLDİĞİ TAKDİRDE YARDIMCI OLABİLİRİM.

İLETİŞİM İÇİN

0541 245 66 37

İNŞ.MUH.YAŞAR GÖKMENOĞLU

12 YILDIR AKTİF PROJELER ÇİZİYORUM.

İYİ ÇALIŞMALAR.

Geri