V11.11 Yayınlandı. İndirmek için Tıklayınız

encountered an improper argument HATASI

ndmuhendislik

Yeni Üye
Merhabalar;
Yeni bilgisayarima (windows7 64bit) idecad 6.54 u yukledikten sonra ne zaman bir proje acmayi denesem "encountered an improper argument " hatasi vermektedir .Lutfen yardimci olurmusunuz ne yapmam gerektigi konusunda simdiden cok tesekkurler

ndmuhendislik":3gcztnw4' Alıntı:
Merhabalar;
Yeni bilgisayarima (windows7 64bit) idecad 6.54 u yukledikten sonra ne zaman bir proje acmayi denesem "encountered an improper argument " hatasi vermektedir .Lutfen yardimci olurmusunuz ne yapmam gerektigi konusunda simdiden cok tesekkurler
Yaşadığınız sorun türkçe karakter sorunu olabilir. Eğer içerisinde türkçe karakter olmayan proje dosyalarınızı açarken yukarıda mesajla karşılaşmıyorsanız, sorun türkçe karakter problemidir. Sorunun çözümü için Windows un bölgesel ve di ayarlarının türkçe seçin. Sorun çözülmezse bizi arayın. Team viewer programı ile bilgisayarınıza uzaktan erişip, sorunu birlikte inceleyelim.

İyi çalışmalar

arkadaşımın bilgisayarı ve benim bilgisayarım ikiside dil türkçe. ancak benimki windoes 32 onuki 64 bi ilginç durum benim projemi onun bilgisayarında onun kilidiyle açmaya çalışınca bu hata veriyor...

manyaksel":2zz11w8x' Alıntı:
arkadaşımın bilgisayarı ve benim bilgisayarım ikiside dil türkçe. ancak benimki windoes 32 onuki 64 bi ilginç durum benim projemi onun bilgisayarında onun kilidiyle açmaya çalışınca bu hata veriyor...

Bu problemin windows'un 32 veya 64 bit olması veya farklı donanım kilidinin kullanılması ile alakası yoktur. Arkadaşınızın bilgisayarında bölgesel dil ayarlarından önce örneğin ingilizce dilini ayarlayın, sonra bilgisayarı tekrar başlatın... ardından tekrar türkçe dilini seçin ve bilgisayarı tekrar başlatın.

Geri