Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

Gövde donatısı 60 çift etriye için minimum 35 olmalı

Perii

Üye
Gövde donatısı 60 çift etriye için minimum 35 olmalı uyarısı aldım yapı denetimden ama sebebini çözemedim yardımcı olabilir misiniz

Kiriş betonarme parametrelerinden bahsedilmiş fakat yazdığınız parametrelerin gönderdiğiniz projenizde değiştirilmesi gördüğüm kadarı ile kiriş donatılarına herhangi bir etkisi olmayacak
Projenizde 60cm'den daha derin bir kiriş olmadığı için "gövde demiri için H" parametresinin bir etkisi olmayacaktır.
Kiriş genişlikleri 50cm olduğu için çift etriye için min.B parametresinin de 40cm den 35cm'e indirilmesi etkili olmayacaktır. Her iki durumda da çift etriye kullanılacaktır.
Yardım sayfasını inceleyiniz
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
1727246012796.png

1727246124916.png

Kiriş betonarme parametrelerinden bahsedilmiş fakat yazdığınız parametrelerin gönderdiğiniz projenizde değiştirilmesi gördüğüm kadarı ile kiriş donatılarına herhangi bir etkisi olmayacak
Projenizde 60cm'den daha derin bir kiriş olmadığı için "gövde demiri için H" parametresinin bir etkisi olmayacaktır.
Kiriş genişlikleri 50cm olduğu için çift etriye için min.B parametresinin de 40cm den 35cm'e indirilmesi etkili olmayacaktır. Her iki durumda da çift etriye kullanılacaktır.
Yardım sayfasını inceleyiniz
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
Ekli dosyayı görüntüle 45601

Ekli dosyayı görüntüle 45602
Çok teşekkür ederim

Geri