H00050

sonerkorkmaz

Yeni Üye
ide10.3 yükledim H0050 sorunu veriyor. incelediğimde firma ile bağlantıya geçin diyor ama ben önceden bağlantıya geçip güncellemiştim. Konuyla ilgilenebilirseniz memnun olurum. Sibel hanım güncellememi yapmıştı. Ne yapmam gerekiyor. Soner KORKMAZ

sonerkorkmaz":zid5adm2' Alıntı:
ide10.3 yükledim H0050 sorunu veriyor. incelediğimde firma ile bağlantıya geçin diyor ama ben önceden bağlantıya geçip güncellemiştim. Konuyla ilgilenebilirseniz memnun olurum. Sibel hanım güncellememi yapmıştı. Ne yapmam gerekiyor. Soner KORKMAZ
Merhaba,
Sizin 10 versiyonu için kilit güncellenmesi yapılmamış.
Güncelleme 10 versiyonu çıkmadan önce 8.62 için yapılmış.
10 versiyonu için Sibel Hanım size ulaşıp konuyla ilgili bilgi verecektir.

İyi çalışmalar

Aynı sorun bendede olabilir. v 7 acılıyor, v 10.92'de ise (h0050) uyarısı veriyor. kilidi cıkartıp demo v10.2 indiriyorum. bu seferde 10.92 de çizilmiş bir dosyayı acamıyorum. demoda en son versiyon 10.2 malesef.
acil çözüm önerilerinizi bekliyorum,şimdiden teşekkür ederim

Aynı sorun bendede olabilir. v 7 acılıyor, v 10.92'de ise (h0050) uyarısı veriyor. kilidi cıkartıp demo v10.2 indiriyorum. bu seferde 10.92 de çizilmiş bir dosyayı acamıyorum. demoda en son versiyon 10.2 malesef.
acil çözüm önerilerinizi bekliyorum,şimdiden teşekkür ederim
Lisans sahibi olduğunuz kilit 7 versiyonu kilidi ise, 10 versiyonunu kullanabilmeniz için ürün yükseltme (upgrade) işlemi yapmanız gerekiyor. Detaylı bilgi için Bursa ofisimizi arayabilirsiniz.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Geri