V11.11 Yayınlandı. İndirmek için Tıklayınız

HESAP RAPORU ALMADA SORUN

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan META54
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

META54

Yeni Üye
İyi Günler,

Daha önceden yaşamadığım bir sorunu şimdi yaşamaya başladım. ideCAD Statik 5 (Ver 5.511)'te analiz yaptıktan sonra hesap raporu alamıyorum. " DOSYA AÇILAMADI" diye uyarı veriyor ve raporu bana göstermiyor. Bu sorunu ortadan nasıl kaldırabilirim acaba? Yardımınız için şimdiden teşekkürler..

NOT: Aynı sorun metraj alırken de var!

META54":2d61xk7y' Alıntı:
İyi Günler,

Daha önceden yaşamadığım bir sorunu şimdi yaşamaya başladım. ideCAD Statik 5 (Ver 5.511)'te analiz yaptıktan sonra hesap raporu alamıyorum. " DOSYA AÇILAMADI" diye uyarı veriyor ve raporu bana göstermiyor. Bu sorunu ortadan nasıl kaldırabilirim acaba? Yardımınız için şimdiden teşekkürler..
NOT: Aynı sorun metraj alırken de var!

Merhaba,
Program klasörü altında bulunan iderpt.exe dosyası silinmiş olabilir. Programı yeniden kurmanız sorunu çözer. Sorun çözülmezse sesli iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba Levent Bey,

Bende aynı tahminde bulundum fakat program cd'si elimde yok malesef. Büroyu taşırken kayboldu. Bu yüzden yeniden programı kuramıyorum. Nasıl bir yol izlemem gerek şimdi?

Kolay gelsin iyi çalışmalar...

META54":bv38onv6' Alıntı:
Merhaba Levent Bey,

Bende aynı tahminde bulundum fakat program cd'si elimde yok malesef. Büroyu taşırken kayboldu. Bu yüzden yeniden programı kuramıyorum. Nasıl bir yol izlemem gerek şimdi?

Kolay gelsin iyi çalışmalar...
Bizimle sesli iletişime geçin. Bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayıp soruna bakalım. Gerekirse cd göndeririz.

Geri