idecad analiz sonrası ve kayıt edilip tekrar açılan projeler aynı sonucu mu veriyor

Rıdvan TURAN

Kıdemli Üye
idecad programı bildiğiniz üzere analiz ettiğinizde doğal olarak sonuçları ve raporları bizlere sunuyor. fakat projeyi kaydettiğimiz zaman programı kapatıp tekrar açtığımızda analiz bozuluyor ve tekrar analiz yapmamız gerekiyor. bu iki analiz sonuçlarında ve raporda herhangi bir değişiklik olması söz konusu mudur? aklıma takılan bir soru olduğu için sormak istedim.

bir yerde bir şeyleri yanlış yapıyorsunuzdur...

"analiz bozuluyor" dan kastınız nedir? rapor almak istediğinizde rapor mu vermiyor? yada rapor veriyor ancak raporda daha önce olmayan hatalar mı veriyor? beklenmedik hatalar alıyorsanız bunlar nedir? açar mısınız bunu?

"herkes yaşıyor bu durumu" diyorsunuz ama hiç yaşamadım...1 yıl önceki projemi açıp analiz ettiğimde aynı sonuçları alabiliyorum...

bahsettiğiniz özel durumu oluşturmaya çalıştım ancak oluşturamadım, her şey gayet normal olması gerektiği gibi...

iyi çalışmalar, kolaylıklar dilerim..

bir yerde bir şeyleri yanlış yapıyorsunuzdur...

"analiz bozuluyor" dan kastınız nedir? rapor almak istediğinizde rapor mu vermiyor? yada rapor veriyor ancak raporda daha önce olmayan hatalar mı veriyor? beklenmedik hatalar alıyorsanız bunlar nedir? açar mısınız bunu?

"herkes yaşıyor bu durumu" diyorsunuz ama hiç yaşamadım...1 yıl önceki projemi açıp analiz ettiğimde aynı sonuçları alabiliyorum...

bahsettiğiniz özel durumu oluşturmaya çalıştım ancak oluşturamadım, her şey gayet normal olması gerektiği gibi...

iyi çalışmalar, kolaylıklar dilerim..
@goose olayı anlamış. sizin bahsettiğiniz gibi bir problem yok. analiz bozuluyor derken yapıdaki deformasyonlar, diyagramlar vs. bozuluyordu. bahsettiğim olay bu.
ama sayın @goose izah etmiş.

Geri