Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

idecad demo

ideacad eğitim videolarından çalışıodum ama oradaki kiriş ve kolon donatılarının sayısı tutmuo acaba demo olduğu için mi yanlış hesaplıo demo il orjinali arasında fark var mı

merhaba
demo versiyon ile kilitli versiyon arasında bir farklılık yoktur sadece demo versiyonda çıktı alamazsınız .
kiriş ve kolonlardaki donatıların farklı olması bir çokneden den olabilir (analiz parametreleri ,donatı seçenekleri ,kolon kiriş boyutları vs)bunları kontrol ettikten sonra göreceksiniz ki donatılar aynı oranda çıkacaktır.

cem_kucuk569":8bn6m3iw' Alıntı:
merhaba eğitim videosundaki projenin aynısını yaptım ama sonuçları aynı değil çok abartılı çıktı

Merhaba,

Demoda yaptığınız proje ile karşılaştırma yaptığınız projeyi mesaja eklerseniz sonuçların neden aynı olmadığını inceler, net bir yanıt yazabiliriz.

cem_kucuk569":12i7sdoj' Alıntı:
merhaba eğitim videosundaki projenin aynısını yaptım ama sonuçları aynı değil çok abartılı çıktı

kolon, kiriş ve döşeme yüklerini kontrol et..büyük ihtimalle hatayı ordan veriyor.kullanıcı tanımlı dediği yüklemeleri gözden geçir bir kez daha.iyi çalışmalar

Geri