ideCAD Mimari mimari tam plan

bartayd

Tanınmış Üye
mimari projeyi otoket kullanmadan ide de hazırlamak mümkün olabilir fakat tavsiye eder misiniz ve tam mimari proje hazırlama dersiniz var mı dır vaziyet planı kesit görünüşlerini vaziyet planına yerleştirme kat planlarını kesit görünüş ve detayları yanyana mimari proje haline getirmek hız açısından ide elverişli midir sizce yada programı çok kullanan sizler ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz. tecrübelerinizden faydalanmak adınına hepinize şimdiden teşekkür ederim. elimde çokça proje var fakat otokette çok zamanımı alıyor aslında almıyor ama çabuk sıkılıyorum ide de çalışmak ise benim için çok zevkli...

Re: İDECAD MİMARİ MİMARİ TAM PLAN

başkaca hiç bir programa ihtiyaç duymadan ve sözünü ettiğiniz programdan kat be kat hızlı ve kaliteli olarak her türlü çiziminizi üretebilirsiniz. Plan, kesit, görünüş vaziyet planı detaylar, çatı ve detayları, her türlü 3b elemanlar, kesilebilen ve görünen kütüphane elemanları ve bunların fotogerçekçi görüntüleri. Yine her türlü 2B imkanlar. Bir mimar olarak neye ihtiyaç duyuyorsanız kolaylıkla ve kaliteli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Paftaları yanyana dizebilir başka bir programa ihtiyaç duymadan çizim alabilirsiniz.

Ekte bazı çizim örnekleri vardır.

Ekli dosyalar

• vaziyet.png
    vaziyet.png
    74.8 KB · Görüntüleme: 5,787
  • kesit çizimi.png
    kesit çizimi.png
    85.3 KB · Görüntüleme: 5,786
  • Tüm çizimler.png
    Tüm çizimler.png
    72.4 KB · Görüntüleme: 5,785

Anladım çok teşekkür ler hocam bana tam teşekküllü bir proje atar mısınız ondan faydalanmak için yada indirme adresi verir misiniz kolay gelsin

Çizim ler çok güzel görünüyor elinize sağlık ayrıca ...

Geri