ideCAD Programı demoda ozellik kisitlamsi varmidir

murat_ang

Yeni Üye
İyi günler
İdecad betonarme+çelik programı elinde olan var mı. (İnternetten araştırdım da demo harici yok. Yerli program olduğu için midir?)

Re: İdecad Programı

Nasıl bir program lazım acaba. Kendi sitesinde kırılmış bir program mı arıyorsunuz?

Re: İdecad Programı

Demo da özellik kısıtlaması yok mudur. İyice öğrenip pekiştireceğimiz kullanımda mı. Programı öğrenmek için de satın almak çok da akıllıca değil

İdeCAD'a ait hiç bir programın demosunda veri girişi, analiz, program olanakları vs. konularında hiç bir kısıtlama mevcut değildir. Tabi takdir edersiniz ki sadece çıktı alınamamaktadır.

Merhabalar, eğitim amaçlı demo versiyonu kullanmak istiyorum. Ancak İdestatik 8 in 32 bit versiyonu yok. Forumda idestatik 7 32 bit için link vermişsiniz, bunu da gördüm, indirdim ve denedim ancak onda da "sentinel key not found" hatası veriyor. 32 bit bilgisayarı olanlar idecad demosundan nasıl yararlanabilir?
Öğr.Gör.Neslihan Beden (Ondokuz Mayıs Ünv. Kavak MYO)

neslihanbeden":8bfb6bev' Alıntı:
Merhabalar, eğitim amaçlı demo versiyonu kullanmak istiyorum. Ancak İdestatik 8 in 32 bit versiyonu yok. Forumda idestatik 7 32 bit için link vermişsiniz, bunu da gördüm, indirdim ve denedim ancak onda da "sentinel key not found" hatası veriyor. 32 bit bilgisayarı olanlar idecad demosundan nasıl yararlanabilir?
Öğr.Gör.Neslihan Beden (Ondokuz Mayıs Ünv. Kavak MYO)

Merhaba,
7 versiyon demoları kullanımdan kaldırılmıştır. 8 versiyonu için ise 64 bit windows gereklidir. "sentinel key not found" hatası almanız ise lisanslı program indirip çalıştırmak istemenizden kaynaklanmaktadır. 7 olarak indirdiğiniz paket demo değil, lisanslı programdır.
Demo versiyonu şu linkden indirebilirsiniz.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Buradan ideCAD in 32 bit demo versiyonu olmadığı sonucu ortaya çıkıyor. 32 bit bilgisayarı olup ideCAD öğrenmek isteyen öğrencilerimize ne tavsiye etmeliyiz?

Geri