ideCAD Statik 7.017 Sorun yaşıyorum..

c1lg1nl4r

Yeni Üye
ideCAD Statik 7.017 Verilen linkten indirdim ama kurarken ''microsoft visual C++ 2010 Redistributable package (x86) yüklemesi başarısız oldu. yükleme devam etmek istiyor musunuz?'' bende ''Evet'' dedim kurulumu yaptık dan sonra masaüstüne kısayol oluşturdu açmak için tıkladığımda ''HASP key not found (H0007)'' diye bir hata verdi aceba yardımcı olabılırmısınız..

c1lg1nl4r":2ktlpe8f' Alıntı:
ideCAD Statik 7.017 Verilen linkten indirdim ama kurarken ''microsoft visual C++ 2010 Redistributable package (x86) yüklemesi başarısız oldu. yükleme devam etmek istiyor musunuz?'' bende ''Evet'' dedim kurulumu yaptık dan sonra masaüstüne kısayol oluşturdu açmak için tıkladığımda ''HASP key not found (H0007)'' diye bir hata verdi aceba yardımcı olabılırmısınız..

Merhaba

Lisanslı kullanıcımız olarak 6500HL-.... STA numaralı bir USB kilidiniz var ise.
Öncelikle USB kilidi çıkartın, aşağıdaki linkteki dosyayı indirin ve sürücü kurulumunu yapın.
Sonrasında kilidi tekrar takarak programı çalıştırmayı deneyin.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Merhaba,

"HASP key not found (H0007) mesajı" ile "microsoft visual C++ 2010 Redistributable package (x86) yüklemesi başarısız oldu" mesajları farklı iki konuya işaret eder...

Denetim masası-> Program ekle/kaldır" bölümünden "microsoft visual C++ 2010 Redistributable package (x86)" eklentisinin var olup olmadığına bakın. Yoksa, şu linkten kurulumu kendiniz yapın.

HASP key not found (H0007) mesajı ile ilgili olarak aşağıdaki koşulları takip edin:
1.Donanım kilidiniz bilgisayara takılı mı?
2.Donanım kilidi takılı ise kilidin ışığı yanıyor mu?
3.Işığı yanmıyorsa şu linkten indereceğiniz donanım kilidi programını kurun:

4. Hasp programının kurulumu başarılı olduysa donanım kilidi ışığının yanması gerekiyor.
5. Kurulum başarılı olmazsa virus programını geçici olarak devre dışı bırakın ve tekrar deneyin.
6. Donanım kilidi ışığı yanıyorsa yine aynı mesajı alıyorsanız, donanım kilidi ile ilgili bir sorun olabilir. Emin olmak için başka bir bilgisayarda test yapabilirsiniz.

Sorunu çözemezseniz 224 220 67 17 nolu telefondan bize ulaşabiliriniz.. Uzaktan erişimle sorunuza birlikte bakabiliriz...

İyi çalışmalar

özür diliyerek soruyorum.

''Donanım kilidi'' ne oldugunu bilmiyorum.. o yüzden açıkmı kapalımı anlayamadım.. bu konuda yardımcı olabılırmısınız..

1. sorunumu çözdum.. (Teşekkur ederım )

Porgramı satın aldıysanız bilgisayarınızın usb portuna takılacak ufak bir parça (donanım kilidi) verilmiştir, o olmadan programı çalıştıramazsınız. (Demo versiyonu kullanabilirsiniz.)

ifadelerinizde Lisasli kullanıcılar çokça geçiyor zaten.. ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.. Kaliteli bir Site olduğu belli Sizden Siteden kopmayacam. Sorunlarımla ilgilenen Arkadaşlarada Teşekkür ederim..

Konu Siline bilir Sorun Çözülmüştür =)

kolay gelsin büroda kullandığımız ide 7.017 versiyonu nu İngilizce olarak ta kullanmak istiyorum mümkün mü acaba rapor alacağım da İngilizce. mail adresim formins@gmail.com iyi çalışmalar.

arkadaşlar bu sorun ile karşılaşıyorsanız, denetim masasına girin büyük ihtimalle yüklemek istediği dosya yüklüdür bilgisayarda. kaldırın dosyayı idecad kendi yüklesin

Merhaba,

İdecad öğrenci sürümünü indirdim ama kurulum yapamıyorum. öğrenci lisansı için başvuruda bulundum, ona da cevap gelmedi. öğrenci sürümü için donanım kilidi falan lazım mı ?

Merhaba,

İdecad öğrenci sürümünü indirdim ama kurulum yapamıyorum. öğrenci lisansı için başvuruda bulundum, ona da cevap gelmedi. öğrenci sürümü için donanım kilidi falan lazım mı ?
Merhaba,
Öğrenci versiyonu henüz kullanıma sunulmadı. Çok yakında kullanıma sunulması planlanıyor. Bu konuyla ilgili otomatik server sistemi hazırlıyoruz. Şimdilik İdeCAD Mimari programının öğrenci versiyonu çıkarılacak. İdeCAD Statik programının öğrenci versiyonunun çıkarılması şu an planlanmıyor. Çıkarılıp çıkarılmayacağına daha sonra karar verilecek.
İyi çalışmalar

Geri