ideCAD Statik Sentinel key not found(H0007) hatası

melih1892

Yeni Üye
Sayfada verilen linkten ideCAD Statiği kurdum fakat kurulum bittikten sonra masaüstünde oluşan ideCAD Statik ikonuna tıklayıp giriş yaptığımda ''Sentinel key not found(H0007)'' hatası veriyor , program açılmıyor . Yardımcı olursanız sevinirim .

ben de ne anahtar mevcut ne de başka birşey , öğrenciyim ve bu link tam sürümdür diye indirip programı öğrenmek istemiştim . sanırım böyle bir durum yok

Bilgisayarim internete bağli değilken sentinel key not hatasi aliyorum kilid isigi yandigi halde program acilmiyor acaba bu sikinti bilgisayardan mi kaynaklaniyor çözemedim yardimci olursaniz sevinirim bu arada hakan beyin tüm önerilerini de uyguladim fakat hala ayni sorun devam ediyor

hewaye:2gdl3m5t' Alıntı:
Bilgisayarim internete bağli değilken sentinel key not hatasi aliyorum kilid isigi yandigi halde program acilmiyor acaba bu sikinti bilgisayardan mi kaynaklaniyor çözemedim yardimci olursaniz sevinirim bu arada hakan beyin tüm önerilerini de uyguladim fakat hala ayni sorun devam ediyor
Aşağıdaki linkten team viwer programının 8 sürümünü kurup bizi arayın. Bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayarak sorunu inceleyelim.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

tel:-0-224-220 67 17

ben de ne anahtar mevcut ne de başka birşey , öğrenciyim ve bu link tam sürümdür diye indirip programı öğrenmek istemiştim. anahtar olmadan bu programı öğrenmek denemek istiyorum.son sürüm ve 7. sürümü indirdim aynı kodu alıyorum
acil yardım bekliyorum

Bilal Selçuk":i4y8l2vb' Alıntı:
ben de ne anahtar mevcut ne de başka birşey , öğrenciyim ve bu link tam sürümdür diye indirip programı öğrenmek istemiştim. anahtar olmadan bu programı öğrenmek denemek istiyorum.son sürüm ve 7. sürümü indirdim aynı kodu alıyorum
acil yardım bekliyorum

Ekteki linkten ideCAD Çelik & Betonarme 8.62 Demo'yu indirip, deneyebilirsin. Demo versiyonunda kilit gerekmez.

Merhabalar
bu konu güncel değil galiba fakat bende şuan da aynı sıkıntıyı yaşıyorum
yeni bir bilgisayara kurdum idecad betonarmeyi kilit olmasına rağmen
Sentinel key not found ( H 0007)
hatası veriyorne yapılması gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

İdecad hasp hl sürücüm var versiyon 8 e göre kendi bilgisayarımda versiyon 8.62 kurulu ama (Sentiel I key not found (H0007)) hatası alıyorum çözüm için yardımcı olursanız sevinirim.

merhabalar kilit sahibiyim, uzun süredir kullanmıyordum. Işık yanıyor. Son güncellemeyi indirdim (statik betonarme 10.92 versiyonunu)
fakat kurulum tamamladıktan sonra, programı başlatmak istediğimde h0050 kodu uyarısını alıyorum. bundan sonra yapmam gereken nedir acaba rica etsem, yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    270.8 KB · Görüntüleme: 8
merhabalar kilit sahibiyim, uzun süredir kullanmıyordum. Işık yanıyor. Son güncellemeyi indirdim (statik betonarme 10.92 versiyonunu)
fakat kurulum tamamladıktan sonra, programı başlatmak istediğimde h0050 kodu uyarısını alıyorum. bundan sonra yapmam gereken nedir acaba rica etsem, yardımcı olur musunuz?

Aşağıdaki linkten team viwer programının 8 sürümünü kurup bizi arayın. Bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayarak sorunu inceleyelim.

tel:-0-224-220 67 17
Sayfada verilen linkten idecad statiği kurdum fakat kurulum bittikten sonra masaüstünde oluşan idecad statik ikonuna tıklayıp giriş yaptığımda ''sentinel key not found(h0007)'' hatası veriyor , program açılmıyor . yardımcı olursanız sevinirim . öğrenci başvuru formunu dolduudum üzerinden zaman mı geçmesi gerekir ?

Sayfada verilen linkten idecad statiği kurdum fakat kurulum bittikten sonra masaüstünde oluşan idecad statik ikonuna tıklayıp giriş yaptığımda ''sentinel key not found(h0007)'' hatası veriyor , program açılmıyor . yardımcı olursanız sevinirim . öğrenci başvuru formunu dolduudum üzerinden zaman mı geçmesi gerekir ?
İdecad statik öğrenci versiyonu ileriki bir tarihe ertelenmiştir.
Programı öğrenmek için demo sürümünü kullanabilirsiniz.

Geri