Kütüphane sorunu ve Kapı/pencereleri kendi renklerinde nasıl çizerim?

Merhabalar,

Öğrenci versiyonunu planlamamıza aldık, üzerinde çalışılmaktadır.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

Bu günkü webinar için teşekkür ederiz.Sorumun cevabını aldım.Fakat kafama takılan şu?Madem mahal oluşturduğumuzda otomatik olarak mahal adı ve m2 si yazıyorsa bu neden perspektife aktarılmıyor duvar gibi ne bileyim kapı pencere gibi. neden bir daha 3 boyutlu yazı yazma ihtiyacı duyalım.

Bu günkü webinar için teşekkür ederiz.Sorumun cevabını aldım.Fakat kafama takılan şu?Madem mahal oluşturduğumuzda otomatik olarak mahal adı ve m2 si yazıyorsa bu neden perspektife aktarılmıyor duvar gibi ne bileyim kapı pencere gibi. neden bir daha 3 boyutlu yazı yazma ihtiyacı duyalım.

Mustafa Bey merhaba,

Mahalde otomatik olarak tanımlanan mahal adı ve alan gibi bilgileri veren yazılar 2 boyutludur. Bu nedenle perspektif ekranda görünmezler. Perspektif ekranda bu bilgileri görmek isterseniz 3B yazı komutu ile yazıları 3 boyutlu objeler olarak oluşturmalısınız.

Sorularınızı ilgili konu başlıklarının altına, konunuza ait başlık forumda yer almıyorsa yeni bir başlık açarak sormanız sizin ve diğer kullanıcılarımızın takibi açısından daha kolay olacaktır.

İyi çalışmalar dilerim.

Geri