Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

KADEMELİ TEMELLİ BİNAMDA GRUP PERDE HATA

YANLIŞ OLAN NE BEN ARTIK GÖREMEZ OLDUM O KADAR YOĞUNLAŞTIMKİ ÜZERİNE NE YAPSAM KURTARAMIYORUM DAHA TECRÜBELİ MESLEKTAŞLARIMDAN BİR ÖNERİ BEKLİYORUM. DAHA ÖNCE DE AÇTIM KONUYU FAKAT 1 KİŞİ HARİÇ İLGİLENEN OLMADI. RİCA EDİYORUM Bİ BAKABİLİR MİSİNİZ

Ekli dosyalar

YANLIŞ OLAN NE BEN ARTIK GÖREMEZ OLDUM O KADAR YOĞUNLAŞTIMKİ ÜZERİNE NE YAPSAM KURTARAMIYORUM DAHA TECRÜBELİ MESLEKTAŞLARIMDAN BİR ÖNERİ BEKLİYORUM. DAHA ÖNCE DE AÇTIM KONUYU FAKAT 1 KİŞİ HARİÇ İLGİLENEN OLMADI. RİCA EDİYORUM Bİ BAKABİLİR MİSİNİZ
kullanıcı tanımlı duvar yükleriniz fazla görülüyor. duvarları yük kütüphanesinden seçerek hesap yaptırınız.

kullanıcı tanımlı duvar yükleriniz fazla görülüyor. duvarları yük kütüphanesinden seçerek hesap yaptırınız.
peki ünver bey modellemem ve kot vermem temelleri tanımlamam doğru mu? şöyle bir şey oluyor. zemin kat temeli de bodrumda tanımlayıp kot verip üst çıkarınca pek bir sorun olmuyor fakat diğer türlü zemin katta zemin katı tanımlayınca o zaman zemin katta zımbalama hataları çıkıyor. anlayamadım napsam.niye oluyor.

Temeli kolonlar ile aynı katta tanımlayınız. Kademeli kısımda kolonlar bodrum kata kadar inmediği için bu kolonlarda zımbalama kontrolü yapılmamıştır. Zımbalama kontrolü yapılmadığı için bu modelde hata almamaktasınız
Zemin katta kadar inen kolonların temelini, zemin katta tanımlayın. Bu şekilde zımbalama kontrolü yapılabilir.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Temeli kolonlar ile aynı katta tanımlayınız. Kademeli kısımda kolonlar bodrum kata kadar inmediği için bu kolonlarda zımbalama kontrolü yapılmamıştır. Zımbalama kontrolü yapılmadığı için bu modelde hata almamaktasınız
Zemin katta kadar inen kolonların temelini, zemin katta tanımlayın. Bu şekilde zımbalama kontrolü yapılabilir.
EVET ÖYLE OLUYOR YASİN BEY. ZTEN ÖYLE YAPACAĞIM KONTROL YAPILMIYOR AYNEN. PEKİ PERDELERİ NASIL KURTARACAĞIM TEKRAR YÜKLESEM DENEYİNCE BAKAR MISINIZ

Proje hatalarının çözümü için yardım sayfalarını inceleyiniz
DEFALARCA BU KURALLARA UYMAMA RAĞMEN BİR SONUÇ ALAMADIM PERDE SİSTEMİNİ DEĞİŞTİRMEYE KARAR VERDİM

Geri