İsmail bey " kedi ciğere bakar gibi " bakıyorum kendi adıma... Yine " ON NUMARA " bir çalışma olmuş gibi duruyor. Tüm ekibe kolaylıklar diliyorum. Umarım daha çok fazla bakmayız .... :cool:

İsmail Bey, aks kesitlerinde kalıpların boylu boyunca değil sadece kalıpların değişkenlik gösterdiği katlarda gösterilmesi gerekir diye düşünüyorum. Bu şekilde sanki 30 metre kolon dökülecekmiş gibi duruyor. Metrajı buna göre alıyorsa zaten hatalı olmuş.

İsmail bey,
arge ekibi güzel iş çıkarmışa benziyor, emeği geçenlere teşekkür ederiz,
yuvarlak kesitli ve poligon kolonlar dikkate alınıyor mu?
bir de cami projelerinde kubbe altı kalıbı istendiğinde ilerleyen güncellemelerde güncelleme gelebilir mi?

Örnek çizimlerden DWG paylaşır mısınız. En azından program çıkarana kadar o çizimler üzerinden raporlara göre kendimiz düzenleriz

Afişte eğitmene sorabilirsiniz diyor nasıl soracağız yayınlanmamış çizimlerle ilgili sorularımızı

Merhaba, asmolen ve kaset döşemeler için nasıl çizim alacağız? Düz bir döşeme kalıbı olacak şekilde.

Asmolen ve kaset döşemerlerde, döşeme kalıp çizimleri nervür ve kaset dişlerinin altında düz bir döşeme kalıbı olacak şeklinde verilir.

1656917885528.png

Geri