kat planı oluştururken eksiklikleirimi tamamlıyamıyorum ekte mevcut

merhabalar alltaki ekte yazan taban tavan duvar metrajını otomatik çıkartamıyorum kat planı çıkartıcam ne yapmam lazım

Ekli dosyalar

• 5.PNG
    5.PNG
    12.8 KB · Görüntüleme: 29
dediğiniz şekilde yaptıktan sonra alınan metraj raporunda duvarların ismine bakıp her odanın metrajını ordan bakıp bulucam doğrumu anladım

Sürekli Temelde saplama kiriş yapıldığını gördüm.3 katlı 182 metrekare temel 80 genişlik 70 yükseklik ve net açıklık 5.7 metre.Taban alanı 150 ve üst katlar 180 metrekare.Saplama kiriş in yapıya zarar boyutu nedir ? Şimdiden teşekkürler

Sürekli Temelde saplama kiriş yapıldığını gördüm.3 katlı 182 metrekare temel 80 genişlik 70 yükseklik ve net açıklık 5.7 metre.Taban alanı 150 ve üst katlar 180 metrekare.Saplama kiriş in yapıya zarar boyutu nedir ? Şimdiden teşekkürler
Temelde sürekli kirişin çapraz da olsa kolon ve perdelere saplanması uygundur. Saplama iyi olmaz.

Geri