kesme güvenliği ve donatı yetersiz

MERYEM34

Tanınmış Üye
merhabalar projemde çok uğraştım analizde son 3 hata çıktı düzeltemedim yardımcı olur musunuz perde de kesme güvenliği ve donatı yetersiz diyor teşekkürler

Ekli dosyalar

• e blok.cde
    9.7 MB · Görüntüleme: 9
merhabalar projemde çok uğraştım analizde son 3 hata çıktı düzeltemedim yardımcı olur musunuz perde de kesme güvenliği ve donatı yetersiz diyor teşekkürler
- poligon perdeleri lütfen grup perde yapınız.
- görselde belirttiğim düşey eleman süreksizliği ve düşey eleman boyut değişimi neden ?
- düşey eleman boyutlarında lütfen cömert olunuz

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    3.2 MB · Görüntüleme: 19
Önerilerim; (ilave olarak)
--kaset döşemede boşluk bırakacaksanız, ara döşemeyi kaldırınız,
--merdiven başına kiriş ilavesi yapınız,
1692640885227.png
--kımızı ile işaretlediğim kirişleri kaldırabilirsiniz,
--mavi ile işaretlediğim konsol kirişlerin önüne tekrar konsol modellemeyiniz, tek kiriş olsun.1692640908996.png

Önerilerim; (ilave olarak)
--kaset döşemede boşluk bırakacaksanız, ara döşemeyi kaldırınız,
--merdiven başına kiriş ilavesi yapınız,
Ekli dosyayı görüntüle 36996
--kımızı ile işaretlediğim kirişleri kaldırabilirsiniz,
--mavi ile işaretlediğim konsol kirişlerin önüne tekrar konsol modellemeyiniz, tek kiriş olsun.Ekli dosyayı görüntüle 36997
günaydın çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için konsol kirişleri tek yaptığımda sehim hatası veriyor şuan dediklerinizi uyguladım analizde hatalar çıktı projem biraz acil yardımcı olur musunuz

Ekli dosyalar

• e blok.cde
    9.7 MB · Görüntüleme: 2
günaydın çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için konsol kirişleri tek yaptığımda sehim hatası veriyor şuan dediklerinizi uyguladım analizde hatalar çıktı projem biraz acil yardımcı olur musunuz
konsol kirişlerdeki sehim hatasından kurtulmak için üstündeki duvar yüklerini kaldırınız.

Geri