V11.11 Yayınlandı. İndirmek için Tıklayınız

kolon kiriş birleşim hatası

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mertmen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mertmen

Etkin Üye
merhaba . projemde birleşim hatası alıyorum . kolon, ebatları kiriş ebatlarını değiştirdim donatıları değiştirdim ama hata gitmedi. yardımcı olur musunuz ? bir de projeme genel olarak kontrol amaçlı bakar mısınız yanlışım varsa kendimi geliştirmek amaçlı düzeltmeler yapayayım. Teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

merhaba . projemde birleşim hatası alıyorum . kolon, ebatları kiriş ebatlarını değiştirdim donatıları değiştirdim ama hata gitmedi. yardımcı olur musunuz ? bir de projeme genel olarak kontrol amaçlı bakar mısınız yanlışım varsa kendimi geliştirmek amaçlı düzeltmeler yapayayım. Teşekkür ederim.
-- paylaştığım görselde birleşim bölgesindeki ve / vmax değerleri gözükmektedir.
-- paylaşmış olduğum link adresinde ise formüller bulunmaktadır.
-- gerekli hesaplamaları yaparak. sonuçları uygularsanız sorunlarınız çözülecektir.
** bunlara rağmen çözemezseniz tekrardan buradan bizlere sorabilirsiniz. vakti olan arkadaşlarımız inceler.

-formül üzerindeki düzenlemeler mimariye bir engel oluşturuyorsa deprem kesme (ve) kuvvetini azaltmak için tasarımsal değişime gitmeniz gerekebilir.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

• kolonkiriş.png
    kolonkiriş.png
    178.7 KB · Görüntüleme: 14
Geri