V11.11 Yayınlandı. İndirmek için Tıklayınız

KOLONLARDA ÇİFT ETRİYE

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan emrebagdu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
6.054 versiyonu kullanıyorum. ebatı çok büyük olanlarda içiçe geçen etriye kullanmak istiyorum. program bunu yapmıyor anırsam bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

o örnekte 6.010 da böyle birşeyin olacağını söylüyor 6.010 nun üzerinden 3 versiyon geçti ama hala öyle bir özellik yok

emrebagdu":2ma56cuj' Alıntı:
o örnekte 6.010 da böyle birşeyin olacağını söylüyor 6.010 nun üzerinden 3 versiyon geçti ama hala öyle bir özellik yok

Bahsi geçen özellik 6010 versiyonunda yada ,6012,6053,6054 versiyonlarında değil,60100 versiyonuna dahil edeileceği duyuralan bir özellik...
60100 versiyonun çıkş tarihi yaz ortası veya sonbahar olduğu söylenmşti.. Yaz ortasındayız , sonbahar için bir müddet bekleyeceğiz.

6.0100 çıkışı ile ilgili yaz ortası gibi bir ifade forumda kullanılmamıştır. Birebir alıntı yapıyorum:

Admin yazdı:
6.0100 versiyonu şu an geliştirme aşamasındadır(kullanıcılara henüz verilmemiştir), geliştirme ve test bitince ücretsiz olarak v6 kullanıcılarına güncellenecektir. Yeni eklediğimiz özellikleri sizinle ilgili yerde paylaşıyoruz(viewtopic.php?f=3&t=232), şu aşamada çıkış tarihi belli değil, yaz sonu-sonbahar başı gibi tahmin ediyoruz, ancak bu kesin tarih değildir, değişebilir.

Arzu Dural Gök:2w90fdr5' Alıntı:
6.0100 çıkışı ile ilgili yaz ortası gibi bir ifade forumda kullanılmamıştır. Birebir alıntı yapıyorum:

Admin yazdı:
6.0100 versiyonu şu an geliştirme aşamasındadır(kullanıcılara henüz verilmemiştir), geliştirme ve test bitince ücretsiz olarak v6 kullanıcılarına güncellenecektir. Yeni eklediğimiz özellikleri sizinle ilgili yerde paylaşıyoruz(viewtopic.php?f=3&t=232), şu aşamada çıkış tarihi belli değil, yaz sonu-sonbahar başı gibi tahmin ediyoruz, ancak bu kesin tarih değildir, değişebilir.

Arzu Dural Gök:2w90fdr5' Alıntı:
Sn Emrebagdu,
6.010 isimli bir versiyon yok zaten.

6.0010 versiyonu isimli bir versiyon, Duyurular başlığı altında şu linkte duyrulmuştu yanılmıyorsam.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Yaz ortası ifadesi kullanılmamış,"yaz sonu-sonbahar başı" ifadesi kullanılmış..Sehven "yaz ortası" ifadesi kullanmışım,Arzu hanım ilgili linkle irtibat kurarak bilgiyi vermiş..

Versiyon numaraları 6.0012, 6.0013.... 6.0054 şeklinde gidiyor...

6.0100 ise bu versiyonlardan sonraki bir tarihi gösteriyor...

Arzu Hanım da gereken açıklamayı yapmış zaten...

İyi çalışmalar...

Geri