Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

Merdiven Alanı Ekleme

Eklediğim merdiven alanlarının kotlarını ayarlayamıyorum. Rota çiziminden merdiveni tanımladıktan sonra merdiven alanı oluştur daha sonra alan ekle dediğimde kotları ayarlamaya izin vermiyor. Yani çizilen merdiveni tek parça haline getiremiyorum. Yapmak istediğim merdiven baştaki

Ekli dosyalar

Merdiven alanları rota komutu ile belirlenirken çıkış hatlarını çizim doğrultusu merdivenin çıkış yönünün belirlenmesi açısından önemlidir. Eklediğiniz projede resimde 1. alan ve 2. alan ile isimlendirilen kısımlarda çıkış hatları ters yönde çizilmiş. Resimde gösterildiği numara sıralamasına göre çizilirse merdiven oluşturulabiliyor.
Ayrıca merdiven tanımlanması ile ilgili aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

• merdiven.JPG
    merdiven.JPG
    64.8 KB · Görüntüleme: 5,495
  • merdiven_inceleme.cde
    merdiven_inceleme.cde
    348.8 KB · Görüntüleme: 455
Re: EĞİK PANEL

projede rampa bulunduğu için böyle bir çözüm sundum doğruluğu ne kadar bilemiyorum. fakat rampayı ayıran paneli tanımlarken alttan eğimli bir şekilde gelmesini nasıl yapabilirim? 4 mb sınırı olduğu için resim atmak zorunda kaldım
Teşekürler

Ekli dosyalar

• 2015-01-04_001346.jpg
    2015-01-04_001346.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 5,412
Bençizime bakarken farklı yere bakmışım rampayı oluşturmuşsunuz fakat merdiven olan kısıma gelince araçlar oradan dönermi yoksa sadece belediye onayından geçsin diyemi yapıldı. analizi yaptıktan sonra iki boyutlu çizim imkanları ile eğimi ayarlarsanız tamam olur Burda araç yükü için bir yük verdinizmi bilemiyorum vermediz ise verin öyle analizi yapın dedim.

Teşekkürler vakit ayırdığınız için oradaki rampa engelli rampası olduğu için q= 5kn/m aldım çok sıkıntı oluşturacağını sanmıyor.çizimde o zaman panel çizimini eğri versem olur

evt olur yanen öyle yapacaksın şuanki olanaklarada perdelerin heriki ucunda farklı kotlar oluşturulamıyor.

Geri