V11.11 Yayınlandı. İndirmek için Tıklayınız

merdiven hatalı mı?

merhaba,merdiven oluşturuyorum fakat 3 boyutlu görüntüde tek basamak yaptığım yerde her zaman bu durumu yaşıyorum,basamağı üçgen şeklinde görüntülüyor ve korkuluklar farklı bir hal alıyor.nerede hata yapıyorum? bu şekilde merdiven hatalı mı olmuş oluyor?

Ekli dosyalar

merhaba,merdiven oluşturuyorum fakat 3 boyutlu görüntüde tek basamak yaptığım yerde her zaman bu durumu yaşıyorum,basamağı üçgen şeklinde görüntülüyor ve korkuluklar farklı bir hal alıyor.nerede hata yapıyorum? bu şekilde merdiven hatalı mı olmuş oluyor?
sizin çizmiş olduğunuz rota çizgilerini kullanarak çizimi gerçekleştirdim. sanırım siz çizim yaparken bir hata yaptınız.
düzeltilmiş hali ektedir.

Ekli dosyalar

12.basamağı sahanlık olarak tanımladınız sanırım merdiven basamağı olması gerekiyor,merdiven basamağı tanımladığım zaman bu sorunu yaşıyorum
sanırım programın bir hatası.
ancak analizlerde deformasyonları ve çizimlerde donatı detayını kontrol ettiğimizde bir sorun gözükmüyor.
yani bu şekilde de kullansanız merdiveni sorun oluşturmuyor.
korkulukları sakla ve gizle seçeneği ile korkulukları kapatırsanız görsel çirkinlikte kaybolacaktır.
iyi çalışmalar.

sanırım programın bir hatası.
ancak analizlerde deformasyonları ve çizimlerde donatı detayını kontrol ettiğimizde bir sorun gözükmüyor.
yani bu şekilde de kullansanız merdiveni sorun oluşturmuyor.
korkulukları sakla ve gizle seçeneği ile korkulukları kapatırsanız görsel çirkinlikte kaybolacaktır.
iyi çalışmalar.
çok teşekkür ederim

Geri