V11.11 Yayınlandı. İndirmek için Tıklayınız

Metraj almada sorun

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan bha
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bha

Üye
iyi günler ide yapı ekteki dosyada metraj almayı denediğim an program çöküyor . programı kaldırıp tekrar yükledim aynı hatayla karşılaştım buna karşın başka dosyalarda bu sorunla karşılaşmıyorum
bu sorunu nasıl çözebilirim
şimdiden teşekürler.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Merhaba,
Projede zemin katta bodrum çevre perdeleri 10 cm yüksekliğinde girilmiş. 10 cm yüksekliğinde panel olmaz.

İyi çalışmalar

merhaba iyi çalışmalar.. benim sorum şu: ben projemi bitirdim sıra metraj almaya geldiğinde her seferinde metraj değerleri farklı çıkıyo.. sadece beton ve 8-12 lik donatının metrajı değişmiyo bi tek 14 ve daha büyük donatının metrajı her seferinde 15-20 kilo azalıyo bu neden bi türlü anlayamadım.. hiç bi değişiklik yapmıyorum analizi her seferinde yeniden yapmıyorum... sadece rapor alıyorum x işaretine basıp rapordan çıkıyorum. hiç bişey yapmadan tekrar rapor menüsünden metraja giriyorum 14 lük ve daha fazlası donatının metrajı azalıyo.... bunun sebebi nedir lütfen yardımcı olursanız sevinirim....

duran inşaat":ti8cc9pg' Alıntı:
merhaba iyi çalışmalar.. benim sorum şu: ben projemi bitirdim sıra metraj almaya geldiğinde her seferinde metraj değerleri farklı çıkıyo.. sadece beton ve 8-12 lik donatının metrajı değişmiyo bi tek 14 ve daha büyük donatının metrajı her seferinde 15-20 kilo azalıyo bu neden bi türlü anlayamadım.. hiç bi değişiklik yapmıyorum analizi her seferinde yeniden yapmıyorum... sadece rapor alıyorum x işaretine basıp rapordan çıkıyorum. hiç bişey yapmadan tekrar rapor menüsünden metraja giriyorum 14 lük ve daha fazlası donatının metrajı azalıyo.... bunun sebebi nedir lütfen yardımcı olursanız sevinirim....
Merhaba,
Projenizi eklerseniz inceleriz.

Geri