Metraj için yapı bileşeni nasıl eklenir?

Serhat29

Yeni Üye
Slmlar
demo versiyon kullanmaktayım, metraj amaçlı bir tasarım yapıyorum.Allatki eklentide eğitim videolarınızdaki yapı bileşeni ekranı ile kendi ekranımı paylaşıyorum. Benim kullandığım demo sürümünde mi bir eksiklik var, yoksa ben mi yapamadım malzeme eklemeyi.2.2.png1.1.png

Slmlar
İsmail Bey cevabınız için teşekkürler, paylaştığınız eğitim videolarını takip ediyorum ancak, benim kullandığım sürümde bu menü mevcut değil.Yada benim baştan oluşturmam gerekiyorsada ,onuda ben yapamadım...

Slmlar
demo versiyon kullanmaktayım, metraj amaçlı bir tasarım yapıyorum.Allatki eklentide eğitim videolarınızdaki yapı bileşeni ekranı ile kendi ekranımı paylaşıyorum. Benim kullandığım demo sürümünde mi bir eksiklik var, yoksa ben mi yapamadım malzeme eklemeyi
Demo sürümünde bir eksiklik yoktur.
Şablon kullanılarak açılan proje dosyasında default olarak tanımlanan yapı bileşenleri görünmektedir.
Eklediğiniz resimdeki diyalogda windows dilinin Türkçe olmadığı görülüyor. DEfault yapı bileşenlerinin Sizde görünmemesinn nedeni bu olabilir.
Windows dil ve bölge ayarlarını Türkçe olarak düzenleyip, Bölge ve dil ayarlarında "unicode olmayan programlar için geçerli dil" seçeneğini türkçe yaparsanız sorununuz çözülebilir.
İşlemi yaptıktan sonra, bilgisayarı kapatıp, açınız.

1665381013268.png

Geri