V11.11 Yayınlandı. İndirmek için Tıklayınız

modal analiz hatası

sayın ide forum kullanucıları ben bir projemde bir sorunla karşılaştım ide final versiyonu ile girişini yaptığım sitemi analiz yaptırmak için butona bastıkdan sonra modal analize geldiğinde sistem çözülemiyor diye uyarı verdi ve kısmi olarak anlizi tamamladı bu durumun sebebi hakkında bilgisi olan forum sakinlerinin cevaplarını bekliyorum

atg1978@hotmail.com":3litbmmp' Alıntı:
sayın ide forum kullanucıları ben bir projemde bir sorunla karşılaştım ide final versiyonu ile girişini yaptığım sitemi analiz yaptırmak için butona bastıkdan sonra modal analize geldiğinde sistem çözülemiyor diye uyarı verdi ve kısmi olarak anlizi tamamladı bu durumun sebebi hakkında bilgisi olan forum sakinlerinin cevaplarını bekliyorum
Merhaba,
Projeniz Sistem çözülemiyor uyarısı vermişse analiz tamamlanmamış demektir. Bu uyarının sebebi genel de veri girişi hatalarından kaynaklanmaktadır.
Projede Geometri kontrolü yaptırarak bu hataları tespit etmek mümkün olabilir. Eğer sorun çözülmezse projenizi foruma eklerseniz yada destek@ideyapi.com.tr adresine gönderirseniz, sorunun kaynağını tespit etmenize yardımcı olabiliriz.
İyi çalışmalar

Geri