Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

Modelleme tavsiyesi

GÜNELİF

Yeni Üye
Proje çizimde yeniyim bu yüzden proje hakkında varsa önerileriniz alabilir miyim? perde açılımına baktım da SB106 PERDESİNDE HATA VAR SANKİ ve projeye merdiven ekledikten sonra kolon kiriş kesme güvenliği hatası almaya başladım ama bir türlü düzeltemedim.

Son düzenleme:
30/30 konsol çıkmışsınız bence genişliğini arttırın sehim şartlarını denetle seçerseniz arada çok küçük farkla sehim miktarının sınırda olduğunu görürsünüz k04
merdiven mesnetleriniz hatalı
konsol nervürleri program çözmüyor ucuna kiriş tanımlanmalı
bina bir yönde kısa kısa olan yönde perde eklemek/kolon yönlerini uzatabilirseniz iyi olur bu yönde periyot çok yüksek 0.86/0.87
rijit bodrumlu binalarda 2 yükleme durumlu analiz opsiyonunu seçmenizi idecad tavsiye ediyor.
ana çerçeve kirişlerimizi konsollar dahil 50/30 un altında yapmazdım
analiz sonuçlarına güvenip bitirmeyin bence zayıf olan yönde gerekli önlemleri alabilirsiniz
sürekli temel kirişlerinizin sonuçlarında çok fazla donatı var muhtemelen modelleme hatasından kaynaklıdır bakarsınız

30/30 konsol çıkmışsınız bence genişliğini arttırın sehim şartlarını denetle seçerseniz arada çok küçük farkla sehim miktarının sınırda olduğunu görürsünüz k04
merdiven mesnetleriniz hatalı
konsol nervürleri program çözmüyor ucuna kiriş tanımlanmalı
bina bir yönde kısa kısa olan yönde perde eklemek/kolon yönlerini uzatabilirseniz iyi olur bu yönde periyot çok yüksek 0.86/0.87
rijit bodrumlu binalarda 2 yükleme durumlu analiz opsiyonunu seçmenizi idecad tavsiye ediyor.
ana çerçeve kirişlerimizi konsollar dahil 50/30 un altında yapmazdım
analiz sonuçlarına güvenip bitirmeyin bence zayıf olan yönde gerekli önlemleri alabilirsiniz
sürekli temel kirişlerinizin sonuçlarında çok fazla donatı var muhtemelen modelleme hatasından kaynaklıdır bakarsınız
CEVAP İÇİN TEŞŞEKÜR EDERİM. Yeni halini attım son haline bakabilir misiniz?

Ekli dosyalar

konsol ucunda olan alın kirişlerini büyütmüşsünüz
merdiven mesnetleri halen hatalı gerisine bakmadım bence çevrenizden profesyonel destek alın.

Geri