V11.11 Yayınlandı. İndirmek için Tıklayınız

pafta bloğu

saridurmus

Kıdemli Üye
selamlar,
dizüstü bilgisayarımda idestatik V6.0011 i çalıtırmak istediğimde eğer ondan başka bir programla çalıtıysam veya web de dolatı isem birkaçkez de ancak ide ye girebiliyorum, nedendir. idestatik.exe durduruldu diyor kapatıp yeniden açtığımda ise problem olmuyor. ayrıca pafta yerleştirmede yeni pafta blogu oluturup dizayn için seçtiğim paftaya kopyalamaya çalıştığımda kopyalanmıyor.

aynı sorun bende de var dep(veri yurutme engellemesi)kapattı diyor, ve sadece laptop da degil evimdeki bilgisayarda da oluyor.

saridurmus":24n1s2uf' Alıntı:
selamlar,
dizüstü bilgisayarımda idestatik V6.0011 i çalıtırmak istediğimde eğer ondan başka bir programla çalıtıysam veya web de dolatı isem birkaçkez de ancak ide ye girebiliyorum, nedendir. idestatik.exe durduruldu diyor kapatıp yeniden açtığımda ise problem olmuyor. ayrıca pafta yerleştirmede yeni pafta blogu oluturup dizayn için seçtiğim paftaya kopyalamaya çalıştığımda kopyalanmıyor.
Merhaba,
Çizimlerin pafta dizaynında görünmeme sorununu şöyle şöyle aşabilirsiniz;
Önce Genel Ayarlar Girdi Birimleri sekmesinde Birimi metre seçin. Ayarları tüm pencerelere uygula satırını işaretleyip Tamam ı tıklayın. Propjede daha önce hazırladığınız plan ve açılım pencereleni silin. Daha sonra Dizayn paftasını, planları ve açılımları Çizim menüsünden tekrar hazırlayın. Hazırlanan yeni çizimler oluşturulan yeni paftaya yerleştirilecek. Sorunu aşamazsanız telefonla destek alabilirsiniz.

İyi çalışmalar

siromar":16yt6111' Alıntı:
aynı sorun bende de var dep(veri yurutme engellemesi)kapattı diyor, ve sadece laptop da degil evimdeki bilgisayarda da oluyor.
Sayın Siromar,
Sizin sorununuz Sarudurmus isimli kullanıcımızın sorunundan farklı görünüyor. Projenizi forma koyabilirseniz, sorunun nereden kaynaklandığını bulmaya çalışırız.

İyi çalışmalar

problemi ben şöyle çözdüm. kopyala yapıştır metodu ile biraz uzun oluyor ama olsun. kalıcı bir şekilde blok yaparsanız bile problemi çözemiyorsunuz. iyi çalışmalar.

Geri