V11.11 Yayınlandı. İndirmek için Tıklayınız

Perde bağlantısı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan vforv
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

vforv

Tanınmış Üye
Merhaba düğüm noktalarından olduğunu düşündüğüm hatadan dolayı ciddi zımbalama çıkıyor.
Düğüm noktası da değiştirince perdeye başlık donatısı atmıyor.

Ekli dosyalar

• p11.cde
    p11.cde
    7.5 MB · Görüntüleme: 6
düğüm noktasını düzenledikten sonra ilgili p27 perd ayarlarlar kısmında donatı tasarmından perde başlık bölgesini kullanıcı tanımlı olark 50 cm seçerek anazliz edildiğinde sorunuzu kalmıyor.
ayrıca anazliz-tasarımdan beton parametlerinde perde parametleri krıtik başlık bölgesini tüm katlarda uygulanmasının seçilmesi uygun olacakttır.
iyi çalışmalar...

düğüm noktasını düzenledikten sonra ilgili p27 perd ayarlarlar kısmında donatı tasarmından perde başlık bölgesini kullanıcı tanımlı olark 50 cm seçerek anazliz edildiğinde sorunuzu kalmıyor.
ayrıca anazliz-tasarımdan beton parametlerinde perde parametleri krıtik başlık bölgesini tüm katlarda uygulanmasının seçilmesi uygun olacakttır.
iyi çalışmalar...
Düğüm noktalarını denedim ama olmuyor malesef. Manuel müdahele edebilirim ama. Sorunu anlayamadım. Diğer perdelerde düğüm noktaları ile çözdüm ama bunda kilitlenip kaldım.

P27 perdesinde döşemede zımblama kontrolü yapılmaması için P273 perdesinin P27 nin tam düğüm noktasından bağlanacak şekilde veri girişi yapınız. Perde uç bölgesi de oluşturulacak. İmport edilen objelerden dolayı çok çok küçük bir açı sebebiyle bu durum oluşuyor.

1673514070680.png

Ekli dosyalar

Geri