Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

perde detaylarında düşey donatılar gözükmüyor.

MRB KOLAY GELSİN LEVENT BEY. ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞIM BİR TANE PROJEM VAR. KATMAN OLUŞTURUYORUM AMA OLUŞTURDUĞUM KATMANLARDA GÖZÜKMÜYOR. -300 KOTUNDA BALKON DÖŞEMEM VAR, SAÇAK ÇİZEMİYORUM. PERDE DETAYLARINDA DÜŞEY DONATILAR GÖZÜKMÜYOR. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ŞUNU YAZMAYI UNUTTUM, DÖŞEME DONATILARINDA İLAVE DONATI HESAPLANIYOR AMA ÇİZİMDE GÖZÜKMÜYOR.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Katmanlara aşağıdaki menüden bakıyorsanız burada sadece planda/3b de kullanılan katmanlar listelenir. aktif pencerede kullanılmayan katmanlar listelenmez
1706772968435.png

katman değiştirmek için. planda objeleri seçin ve "obje katmanını değiştir" komutunu kullanın
1706772994216.png

katmanların tamamı burada listelencektir. seçtiğiniz katmana atama yapabilirsiniz.
1706773011829.png

balkon döşemesi ve döşeme kenarlarını bu katmana atayıp, katmanı kapatın. saçak döşemesini çizebilirsiniz.

kolon ve perdelerde kotları kontrol ediniz. üst kot, alt kotun altında tanımlanmış. yani perdenin üstü, alt ucununun altında kalacak şekilde ters tanımlanmış bundan dolayı çizimlerde ve analiz modelinde hata almaktasınız.
1706773032623.png

YASİN BEY GÜNAYDIN. CEVAPLARINIZIN ALTINDA GÖSTERDİĞİNİZ FOTOĞRAFLAR AÇILMIYOR. png uzantılı olduğu için mi?

Konsol donatıları ilave olarak gösterilmektedir. Çizimlerde bu donatılar gözüküyor.
Bahsettiğiniz döşeme farklı ise döşeme adı ile çizimden bir ekran görüntüsü atarsanız inceleriz
1706775434164.png
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Geri