Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

PERDE GRUBU DONATISI

merhabalar , projemde perde grubunda çok fazla donatı atıyor bir tülü çözümünü bulamadım. gözden kaçırdığım bir şey mi var?

Ekli dosyalar

Projenizdeki L perde de kapasite oranı sorunu ve kesme güvenliği hatası yaşamaktasınız. Kapasite oranlarını 1' in altına indirmek için başlıklı perdelerde genellikle başlık bölesi donatı adeti, çapı artırılıp, donatı aralığı azaltılarak giderilebilir. Perde kalınlığı artırılabilinir.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Projenizde perde kesmeden Vemaxtan kurtarmamaktadır.

Bu durumda Vemaxtan kurtarmak için ;

1- Mevcut perde kalınlıklarını veya perde uzunluklarını artırabilirsiniz.

2- Perde tasarımınızı değiştirerek perde yerlerini değiştirebilir veya başka yerlere perde koyabilirsiniz.

3-Beton sınıfını artırabilirsiniz.
Hem kapasite hem kesme sorunu yaşadığınız için ilk önce tasarımızı değiştirmenizi öneririm. Perdeyi L yerine C şeklinde çekirdek perde tasarımını değerlendirebilirsiniz.

Projenizdeki L perde de kapasite oranı sorunu ve kesme güvenliği hatası yaşamaktasınız. Kapasite oranlarını 1' in altına indirmek için başlıklı perdelerde genellikle başlık bölesi donatı adeti, çapı artırılıp, donatı aralığı azaltılarak giderilebilir. Perde kalınlığı artırılabilinir.

Projenizde perde kesmeden Vemaxtan kurtarmamaktadır.

Bu durumda Vemaxtan kurtarmak için ;

1- Mevcut perde kalınlıklarını veya perde uzunluklarını artırabilirsiniz.

2- Perde tasarımınızı değiştirerek perde yerlerini değiştirebilir veya başka yerlere perde koyabilirsiniz.

3-Beton sınıfını artırabilirsiniz.
Hem kapasite hem kesme sorunu yaşadığınız için ilk önce tasarımızı değiştirmenizi öneririm. Perdeyi L yerine C şeklinde çekirdek perde tasarımını değerlendirebilirsiniz.
Söylediğiniz maddelerin hepsini denedim berat bey, ama bu sorun aşılmıyor zemin sınıfı ze olduğu için rijitlikte çok sorun yaşamıştım daha önce onu bu sistemle çözdüm bu sefer de perde donatılarım sorun yaşattı.

Geri