Programı kullanamıyorum

ecekktc

Yeni Üye
7 aydır defalarca ıstanbul ve bursa idecad i aradığım halde hiç bir dönüş sağlanmadı. hiçbir teknik personele ulaşamadım.

başka program mı almam gerekiyor.

programı kullanamadıgım ücretli destek almak zorunda kalıyorum.

programı ılk aldıgımız zamanlar teknik destek çok iyiydi ama şu an muhatap bulamıyorum.

Buyrun, Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sorununuzu ve neden kullanamadığınızı yazar mısınız?
Gerekiyorsa bilgisayarınıza uzaktan bağlantı sağlayalım.

Programın kurulamaması antivirüs yazılımlarından kaynaklanıyor olabilir. Antivirüs yazılımlarınız var ise, devre dışı bırakıp veya kaldırıp programı tekrar kurmayı deneyiniz. Sorun çözülmezse Bursa ofisimizi arayıp, iletişim bilgilerinizi bırakınız. Uygun zamanda Size geri dönüş yapalım.

Eski versiyon 8.50 ile işlem yaptığımız bir projemiz var. yeni dongle ile işlem yaptığımızda bir çok sorun çıkıyor. eski dangılımızda mevcut. bu dangıl da açmak istiyoruz fakat "feature not found" hatası veriyor program. bu hatayı nasıl aşabilirim.

windows 10 dan kaynaklanan bir sorun yaşıyoruz. Teknik ekip sorunu çözmeye çalışıyor. Teşekkürler

Eski versiyon 8.50 ile işlem yaptığımız bir projemiz var. yeni dongle ile işlem yaptığımızda bir çok sorun çıkıyor. eski dangılımızda mevcut. bu dangıl da açmak istiyoruz fakat "feature not found" hatası veriyor program. bu hatayı nasıl aşabilirim.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Merhaba,
Yukarıda verilen link sorununuzun çözümüne yardımcı oldu mu?

LEVENT BEY MERHABA
MALESEF SIKINTI GİDERİLMEDİ. 8 VERSİYON KİLİDİ Nİ KULLANAMIYORUM.
Karşılaştığınız sorununun sebebi, 10 versiyonunu 8 versiyonu kilidi ile kullanmaya çalışmanızdan kaynaklanıyor olabilir.
Eğer durum bu ise 10 versiyonuna yükseltme (upgrade) yapmanız gerekir. Ver10 programları 8 versiyonu kilitleriyle çalıştırılmaz.

Karşılaştığınız sorununun sebebi, 10 versiyonunu 8 versiyonu kilidi ile kullanmaya çalışmanızdan kaynaklanıyor olabilir.
Eğer durum bu ise 10 versiyonuna yükseltme (upgrade) yapmanız gerekir. Ver10 programları 8 versiyonu kilitleriyle çalıştırılmaz.
levent bey 10 versiyon unda sıkıntı yok. proje 10 versiyonda açılıyor. fakat eski dangıl da açılmıyor. çakışma falan mı oluyor ihtimali ile 10 versiyonu kaldırıp sadece 8 versiyonu yükledim. 8 versiyon dangılı belirtiğim hatayı veriyor.

levent bey 10 versiyon unda sıkıntı yok. proje 10 versiyonda açılıyor. fakat eski dangıl da açılmıyor. çakışma falan mı oluyor ihtimali ile 10 versiyonu kaldırıp sadece 8 versiyonu yükledim. 8 versiyon dangılı belirtiğim hatayı veriyor.
-8 versiyonunu program kısayolunu çift tıklayarak çalıştırabiliyor musunuz? Eğer çalıştırabiliyorsanız, sorun proje dosyasındadır.

-Proje dosyası 10 versiyonunda kayıt edilmiş ise, 8 versiyonunda açılmaz. Bunun için İdecad logosunu tıklayıp, "Eski versiyon olarak kayıt et" komutu ile kayıt etmeniz gerekiyor.

-Eğer eski versiyon olarak kayıt edilmiş proje dosyasını veya 8 versiyonunda kayıt edilmiş proje dosyasını açamıyorsanız, proje dosyasını ekleyiniz. Veya Bursa ofisimizi arayıp, kullanıcı iletişim bilgilerinizi bırakınız. Uygun zamanda Size geri dönüş yapalım.

Mesajınızdan elinizde 2 dangıl(kilit) olduğu anlaşılıyor.

Birinci kilidin 10 versiyonu kilidi olduğu anlaşılıyor. 10 versiyonu kilidi 8 versiyonunu açar. Sorun bulunmamaktadır.

Eski kilit olarak belirttiğiniz ikinci kilitte sorun yaşadığınız anlaşılıyor. "feature not found" hatası, kilit programı çalıştırmaya uygun değil demektir.

Olası çözüm : Eski kilit olarak tabir ettiğiniz kilidi bize ulaştırmanız gerekir. Kilidi Bursa ofisimize gönderebilirsiniz. Kontrol sağlandıktan sonra size bilgi verilecektir.

Alternatif olarak bilgisayarınıza uzaktan bağlanmamızı sağlayabilirsiniz. Bu aşamada yeni ve eski kilidinizi bağlantı sırasında hazır bulundurunuz. Levent Bey yukarıda Bursa ofis iletişim bilgilerini size yazmıştı.

Gün içinde ararsanız size dönüş sağlanacaktır.

Geri