proje sorunu

aysel

Üye
windows 8 için yazılım güncellemesi ne zaman olacak ?
win8 64 bit bilgisayarıma 32 bit olarak ide mimari yi yükledim ama sorun yaşıyorum. projeyi farklı kaydediyorum fakat kapatıp tekrar açtığımda açılmama sorunu var bu sorundan kaynaklandığını düşünüyorum. farklı isim altında bir sürü proje dosyası oluşturdum. her birinde sorun var.

aysel":u9yr9r2x' Alıntı:
win8 64 bit bilgisayarıma 32 bit olarak ide mimari yi yükledim ama sorun yaşıyorum. projeyi farklı kaydediyorum fakat kapatıp tekrar açtığımda açılmama sorunu var bu sorundan kaynaklandığını düşünüyorum. farklı isim altında bir sürü proje dosyası oluşturdum. her birinde sorun var.

Merhaba,

Windows 8 de 32 bit mimari ile yaptığımız denemelerde ve windows 8 kullanan kullanıcılarımızda böyle bir sorun ve/veya başka bir sorunla karşılaşmıyoruz. Problem windows 8 ile ilgili değil, başka bir nedenden kaynaklanıyor olmalı. Çalıştığınız bir projeyi mesaja eklerseniz projeye ilişkin özel bir sorun olup olmadığına bakabiliriz veya uzaktan erişimle bilgisayarınıza bağlanabiliriz. Bursa ofisimizden bize ulaşabilirsiniz. (0 224 220 67 17)

İyi çalışmalar

Geri